16 grudnia 2017, 08:00

Teraz

-2°

Fakty

A A A

KĘPNO: Ranny 22-latka trafiła do szpitala

Dzisiaj w Goli, o godz. 6:45 doszło do wypadku na "starej ósemce". Samochód osobowy uderzył w barierki. Poszkodowaną 22-latkę z gm. Bralin przewieziono karetką do szpitala.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy zastali uszkodzony pojazd marki Renault znajdujący się na jezdni. Auto blokowało ruch na drodze. Osobie poszkodowanej strażacy udzielili pierwszej pomocy, a Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał kierowcę do szpitala. Uszkodzony pojazd zabezpieczono.

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl

lubZaloguj się

Redakcja Radia SUD nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

 • ~Gosc: Na tym odcinku drogi nawet zachowując rozwagę można wpaść w poślizg, same koleiny , wygląda to tak jakby żadna odśnieżarka nie przejechala. Pewnie znowu drogowców zima zaskoczyła! Także znam inna wersję i to od osób biorących w zdarzeniu udział.

  17:52, 10 stycznia
 • ~Mieszkanka: Nie kierowcę, tylko pasazerke, nie 22 lata tylko 40 parę. Byłam widziałam.

  21:57, 9 stycznia
 • ~gosciu: a ja jezdze po drogach gminnych, powiatowych odsniezonych i nie... i nigdy nie lezalem w rowie ani innych podobnych... wystarczy rozwaga

  20:23, 9 stycznia
 • ~Ktoś: Jaka ściema, ja znam całkiem inną wersję wypadku. Dużo sobie uroiliście. Jaki żal

  15:58, 9 stycznia
 • ~Urzędnik: Aktualnie jest to droga wojewódzka a nie gminna, gminy ja przekazały w 2015 roku w zarząd województwa wielkopolskiego

  14:54, 9 stycznia
 • ~Kierowca 2: Aktualnie to droga gminna.

  13:01, 9 stycznia
 • ~Czlowiek: A na odsniezenie funduszy brak.. sam jechalen w weekend i wiele nie brakowalo a w rowie bym leżał...

  12:56, 9 stycznia

Więcej komentarzy