25 lutego 2017, 03:31

Teraz

Forum

Zaloguj się

Krajowe

869 wpisów w tym dziale

~NEWS

Niemcy są przerażeni, bo polski rząd dba o... polskie interesy!
Ekonomiczny dziennik Handelsblatt ubolewa nad kursem przyjętych przez nacjonalistów z PiS.
Dlaczego
Bo polska polityka, stawiająca na pierwszym miejscu Polskę i Polaków,
może zaszkodzić międzynarodowym gigantom...

~Cygański biznes

Wielki przekręt Cygański biznes Kopacz i Tuska!

Ponad 80 mln zł z funduszy unijnych wydano za rządów Platformy Obywatelskiej na rozmaite programy związane z zaledwie 16-tys. społecznością cygańską w Polsce. Wśród nich były tak kuriozalne projekty jak Innowacyjni Romowie na rynku pracy czy... nauka języka romskiego metodą szwedzką.

Efekty Mizerne.

republika

~nicPOn

Świetny wynik polskiego PKB: Polska najszybciej rozwijającym się krajem w UE w IV kwartale 2016!
wPolityce.pl

Do przodu Polsko !!!!
Opozycję totalną ,żółć zalewa po takich informacjach , i właśnie o to chodzi aby rząd realizował swój plan bez względu na kłody rzucane mu pod nogi !!!

~nadzieja

Ciekawe, że opozycji brakuje racjonalnych argumentów. Dlatego mówią o totalnej opozycji, a posuwają się do totalitaryzmu. Plują, poniżają, wyzywają, sieją agresję, czy nienawiść,... Żadne argumenty ich nie przekonują, bo uważają siebie za bogów służąc temu w peruwiańskiej czapce, albo Pali Głupowi z Biłgoraja, czy Bulowi ze WSI... Psychostefan niedługo się udusi własną śliną. A pozostali sami siebie na wzajem pozagryzają. Nie znają żadnych wyższych uczuć an...

~nadzieja

Gdy Adam Michnik przyjeżdżał kilka dni temu na spotkanie z działaczami KOD do Białegostoku, nie spodziewał się zapewne, że ujrzy szpaler zomowców. W ten sposób Młodzież Wszechpolska przywitała redaktora naczelnego Gazety Wyborczej - Wtedy własnie obecni na spotkaniu działacze KOD-u zaczęli klaskać i skandować Brawo, brawo oraz Pałować, pałować!nawoływali zwolennicy Michnika.

~NEWS

Po wypadku zawieziona do szpitala, gdzie jest sprzęt od WOŚP zamiast do Torunia o modlitwę

Pewnie pani premier zażyczyła sobie żeby w jej przypadku nie korzystać ze sprzętu zakupionego przez WOSP w końcu była przeciwna zbiórce. Zapewne honor ma!!!!

~nadzieja

TVPadlina bez zaskoczeń. Trochę faktów, trochę kłamstw, trochę manipulacji, trochę szczucia. Codzienny pakiet dla ciemnego ludu.
Akceptuję regulamin Forum Radia SUD