16 grudnia 2017, 08:10

Teraz

-2°

Forum

Zaloguj się

Krajowe

1165 wpisów w tym dziale

~Bronisław Darasz

2/2
Komu w tym kraju się polepszyło oprócz przekupionego pospólstwa
NIE ZNAM NIKOGO...to skąd ta pisowska hołota ma 50% w sondażach

~Bronisław Darasz

1/2
Polska to chory kraj młodzi nie marnujcie w nim życia jak ja i moje pokolenie które walczyło z komuną po to aby nastała jeszcze gorsza komuna.Kapciowy dyktatorka żoliborskiego njijaki bankster morawiecki zapomnial przeczytać w ecxpose że pod takimi rządami należy na ten kraj narobic kupe wiekszą od góry jego akcji i wyjechać z niego.

~perm

strona 1/2

Tak swoją drogą, przed zaprzysiężeniem Morawieckiego słuchałem na TVPis komentarza, któregoś z publicystów W Sieci. Szok przeżyłem, bo facet w końcu mówił normalnie. Usłyszałem, miedzy innymi, że to nie sukces rządu obecna hossa tylko sytuacji w światowej gospodarce więc trzeba ten czas wykorzystać inaczej. Budować podstawy silnej gospodarki a nie rozdawać pieniądze (sic!). Stwierdził też, że do tej pory nic rząd pis nie zrobił dla polskich przedsię...

~perm

strona 2/2

Jedną z rzeczy, którą, jak powiedział koniecznie trzeba zrobić to naprawa stosunków z Unią Europejską i sąsiadami a więc, przede wszystkim z Niemcami i Ukrainą. Nowy rząd miał to, wg niego gwarantować. I tak chyba z pół godziny, zanim w pałacu prezydenckim zjawił się rząd w starym składzie z tym naiwnym Morawieckim. Wtedy mu przeszło. Najwyraźniej zdał sobie sprawę, że powiedział za dużo, bo zmienił linię o 180 stopni. Co za obłuda.

~absolwent LO

W lipcu tego roku premier Mateusz Morawiecki przekonywał, że inwestorzy nie tylko nie uciekną z Polski, ale pukają do nas coraz to częściej i wchodzą szerokimi wrotami. Z raportu NBP wynika coś zupełnie innego. Przez rok zagraniczne inwestycje bezpośrednie stopniały o 2,6 mld zł.

~absolwent LO

Działania PiS-u w ramach dbania o utrwalania swojego porządku i swojego rządu przypominają działania PZPR z grudnia 1981 roku.
Wtedy też mówili o zamachu na legalnie działający i demokratyczną władzę.
Ci co mieli inne zdanie na temat tamtej władzy to byli wichrzyciele i zachodni imperialiści.
Teraz na forum obrońców demokracji nazywa się lewakami, lemingami, ulica i zagranica.
Historia się powtarza.
Wtedy rządziło KC PZPR z I sekretarzem na czele a teraz rządzi Preze...

~absolwent LO

Historia zatoczyła koło, 35 lat temu 13 grudnia było podobnie.... Pinior siedział, Piotrowicz oskarżał, a Kaczyński spał...
Akceptuję regulamin Forum Radia SUD