24 października 2017, 09:35

Teraz

Zespół redakcyjny

Michał Zaczyk
mail: zaczyk@radiosud.pl, naczelny@radiosud.pl
funkcja: redaktor naczelny Radia SUD, dziennikarz, dj/prezenter, redaktor naczelny Kuriera Lokalnego

Ireneusz Czechlowski
mail:  ireneusz.czechlowski@radiosud.pl
funkcja: redakcja TV, fakty z regionu, kurier lokalny

Jan Dec
mail: jan.dec@radiosud.pl
funkcja: dj/prezenter
do usłyszenia: lista śląskich szlagierów (niedziela), prowadzenie programu

Patryk Hodera
mail: patryk.hodera@radiosud.pl
funkcja: dziennikarz
do usłyszenia: fakty z regionu

Joanna Kaczorowska
mail: joanna.kaczorowska@radiosud.pl
funkcja: dziennikarz
do usłyszenia: fakty z regionu, bajka, weekend w regionie, giełda pracy, lista śląskich szlagierów (niedziela)

Ewa Kowalczyk
mail: ewa.kowalczyk@radiosud.pl
funkcja: dj/prezenter
do usłyszenia: prowadzenie programu

Aldona Nowakowska
mail: aldona.nowakowska@radiosud.pl  reklama@radiosud.pl
funkcja: biuro reklamy Radia SUD

Witek Rybczyński
mail: witek.rybczynski@radiosud.pl
funkcja: dj/prezenter, dziennikarz
do usłyszenia: prowadzenie programu, fakty z regionu

Arek Skiba
mail: arek.skiba@radiosud.pl
funkcja: dj/prezenter
do usłyszenia: prowadzenie programu, rocznice w muzyce, lista hitów (niedziela)

Darek Staszak
mail: darek.staszak@radiosud.pl
funkcja: dj/prezenter
do usłyszenia: prowadzenie programu

Łukasz Śmiatacz

mail: lukasz.smiatacz@radiosud.pl
funkcja: dziennikarz
do usłyszenia: fakty z regionu

Daniel Tarchała
mail: daniel.tarchala@radiosud.pl
funkcja: dj/prezenter, dziennikarz
do usłyszenia: prowadzenie programu, sportowy eter, fakty z regionu, radio party (sobota)

Maciej Tettling
mail: maciej.tettling@radiosud.pl
funkcja: dj/prezenter
do usłyszenia: prowadzenie programu

Ewa Zając-Surma
mail: ewa.zajac@radiosud.pl   reklama@radiosud.pl
funkcja: biuro reklamy Radia SUD