Teraz

Sport

A A A

PIŁKA RĘCZNA: Kępnianka z medalem ME!

Wielki sukces kępnianki i jej koleżanek. Ewa Nowicka została Wicemistrzynią Europy w plażowej piłce ręcznej! Finałowy turniej odbył się w Zagrzebiu. Nasza zawodniczka długo walczyła o tytuł MVP. Ostatecznie zajęła trzecie miejsce.

W turnieju zagrały także inne byłe zawodniczki Polonii Kępno - Magdalena Słota, Alina Struzik, a w sztabie szkoleniowym byłą też Alicja Łukasik.
Reprezentantki Polski, po bardzo wyrównanym spotkaniu, przegrały z Norwegią 0:2 w wielkim finale Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Plażowej. Podopieczne Marka Karpińskiego osiągnęły historyczny sukces, sięgając po srebrny medal czempionatu Starego Kontynentu. Nasza męską reprezentacja zakończyła zmagania w Zagrzebiu na dziesiątej pozycji.