26 kwietnia 2024, 11:11

11°

KOLARSTWO MTB: Kolarze z Bralina na podium

W sobotę, 14 października na stadionie sportowym w Kluczewsku odbyła się druga edycja Orlen Puchar Polski w kolarstwie przełajowym, połączona z wyścigiem kolarskim o puchar wójta Kluczewska w którym wystartowali zawodnicy UKS SPort Bralin.

Pierwszy na lini startu stanął Tomek Czapczyński i zakończył wyścig na 2 miejscu w swojej kategorii. Następnie wystartowały  juniorki młodsze: Milena Drelak i Weronika Przewdzięk zdobywając kolejno 3 i 8 miejsce. Natomiast w elicie kobie, Maja Drelak zajęła 8 miejsce, a Karol Przewdzięk po defekcie roweru i pięknej walce do samego końca wyścigu wywalczył 7 miejsce w kategorii junior.
Już za tydzien w niedzielę trzecia odslona Orlen Pucharu Polski w Mikołowie gdzie nie zabraknie bralinskich kolarzy.