27 kwietnia 2024, 12:40

16°

PIŁKA NOŻNA: Prosna Wieruszów - Warta II Sieradz 2:1

Udanie zainaugurowała rundę wiosenną Prosna Wieruszów, która w sobotnie popołudnie odniosła zwycięstwo 2:1 (0:0) nad Wartą Sieradz. Mecz rozegrano na boisku przy ul. Sportowej w Wieruszowie.

W pierwszej połowie dominowali goście. Po przerwie w 64 minucie długo wyczekiwaną bramkę dla Warty Sieradz wywalczył Szymon Widziak. Po kilku minutach gola wyrównującego zdobył Szymon Gretkiewicz z WKS. Pod koniec meczu wynik na 2:1 ustalił Szymon Cierkosz.

Skład WKS: Rafał Peksa, Oleksandr Khuda, Szymon Cierkosz, Rafał Janicki, Arkadiusz Korpeta, Mikołaj Gretkiewicz, Bartosz Hojka, Łukasz Mońka, Błazej Gocha, Tobiasz Rabiega, Adrian Rembecki. Rezerwowi: Kacper Karbowski, Paweł Śpigiel, Michał Winkowski, Miłosz Jendrzejewski, Alan Anioł. Trener: Daniel Szynklarz, kierownik drużyny: Ryszard Tęsiorowski, pomoc medyczna: Mirosław Bęben.

Autor: patryk.hodera@radiosud.pl