14°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Przegrana Osieka z Białą

O wielkim pechu mogą mówić po niedzielnym meczu piłkarze z Osieka. Drużyna prowadziła w meczu z Białą 2:0, ostatecznie musiała przełknąć gorycz porażki, przyjmując wynik 2:4.

Początek meczu wskazywał na to, że gospodarze bez problemu poradzą sobie z młodym, ale już dobrze wybieganym zespołem z Białej. Osiek zdobył prowadzenie po rzucie karnym i golu z gry, jednak w okolicach 30 minuty kontuzji nabawił się bramkarz Bartosz Lemanik, który niefortunnie zderzył się z kolegą z boiska, Damianem Zapłotnym. W roli golkipera dalej występował Sebastian Mieszała. W pierwszej połowie gospodarzom dość skutecznie udało się bronić swojego pola karnego, niestety druga część to już dominacja gości.

Był to trzeci mecz w rundzie wiosennej w wykonaniu piłkarzy z gminy Galewice. W pierwszym starciu drużyna przegrała 1:0 na wyjeździe w Błaszkach, tydzień później zremisowała z Pyszkowem 2:2. Dziś niestety bez punktów... i z kontuzjami.

Autor: patryk.hodera@radiosud.pl