1 maja 2024, 05:50

13°

PIŁKA NOŻNA: UKS Galewice pokonany przez Ekologa Wojsławice

UKS Galewice przegrał 1:3 (1:1) w sobotnim meczu z Ekologiem Wojsławice. Honorową bramkę dla gospodarzy zdobył Mateusz Grzesiuk.

Pierwsza bramka padła w 29 minucie spotkania z rzutu karnego. Jej wykonawcą był Dawid Kępniak z Wojsławic. Ten sam zawodnik nie zmarnował kolejnego rzutu karnego w 61 minucie i jednocześnie podwyższył swój rezultat strzelecki na około 10 minut przed końcem gry. Mateusz Grzesiuk z UKS, przy asyście Jakuba Smolisa, zdobył bramkę w 39 minucie.

Pod koniec meczu poważnego urazu w okolicy kolana doznał Sebastian Smolis. Na miejsce zadysponowano Zespół Ratownictwa Medycznego.

UKS Galewice: Jarosz - Augustyniak (od 84' Rejman), Marciniak, Bieleń, Mrowiński (od 89' Dercz) - Prędki (od 46' B. Grzesiuk) - Wysota (od 61' Fronia), S. Smolis (od 70' Głowinkowski), M. Grzesiuk, Bednarek - J. Smolis (od 86' Gabas)

Autor: patryk.hodera@radiosud.pl