22 lipca 2024, 15:04

Teraz

24°

Fakty

A A A

BARANÓW: 26-latek wyrzucił śmieci do lasu

26-letni mieszkaniec gminy Baranów, najpierw wyrzucił śmieci do lasu, a na wezwanie policjantów przyjechał rowerem do komendy po użyciu alkoholu. 


W niedziele (17.09) kępińscy policjanci podczas patrolu terenów osiedla Murator w Baranowie, zauważyli worek ze śmieciami, który wyrzucony został do lasu. W toku podjętych czynności służbowych, mundurowi ujawnili w śmieciach dowody wskazujące na sprawce zaśmiecenia.


We wtorek (19.09) wezwano 26-letniego mieszkańca gminy Baranów, również osiedla Murator, który był podejrzany o wyrzucenie śmieci. - Jak się okazało mężczyzna ten przyjechał do komendy na rowerze, a policjanci wyczuli od niego alkohol. 26- latek w wydychanym powietrzu miał pół promila alkoholu. Przyznał się również do wyrzucenia śmieci w lesie - poinformował Radio SUD mł. asp. Filip Ślęk z Zespołu Prasowego kępińskiej policji. Za popełnione wykroczenia został ukarany mandatami karnymi na łączną kwotę 1500 zł. Funkcjonariusze zobligowali mężczyznę do posprzątania pozostawionych śmieci. (dete)

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl