21 stycznia 2021, 03:53

Teraz

Fakty

A A A

KĘPNO: 4 osoby zatrzymane. Policja zabezpieczyła 800 gram amfetaminy.

4 osoby zostały zatrzymane podczas akcji kępińskiej policji. Zabezpieczono 800 gram amfetaminy, która mogła być rozprowadzona na terenie powiatu kępińskiego.

Policjanci do zwalczania przestępczości narkotykowej w KPP Kępno zatrzymali 29-letniego mężczyznę oraz 27-letnią kobietę, mieszkańców z terenu gminy Perzów, którzy w swoim miejscu zamieszkania posiadali ponad 700 gram amfetaminy. - Podczas wykonywania dalszych czynności służbowych nasi kryminalni zatrzymali 24-latka z Oleśnicy, który również brał udział w dystrybucji narkotyków. W toku wykonywania dalszych czynności służbowych, działania naszych funkcjonariuszy doprowadziły do kolejnego zatrzymania, tym razem 31-letniego mieszkańca Grabowa nad Prosną - poinformował Radio SUD sierżant Rafał Stramowski, oficer prasowy KPP Kępno.

Sąd Rejonowy w Kępnie na wniosek prokuratora, w stosunku do 29-latka z gminy Perzów oraz 24-latka z Oleśnicy zastosował 3 miesięczny areszt. Policja, która pod nadzorem prokuratora prowadzi sprawę, nie wyklucza dalszych zatrzymań.

foto: KPP Kępno

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl