WIERUSZÓW: Darmowe przejazdy pociągami oraz mistrzostwa drezynowe
18 czerwca 2026, 13:34
Imieniny:Elżbiety, Marka, Pauli
Teraz
Jutro
Około 3:00 w nocy z soboty na niedzielę (16 listopada) doszło do groźnego zdarzenia drogowego w Słupi pod Kępnem.
Po przybyciu na miejsce policjanci ustalili, że kierująca samochodem osobowym marki Peugeot 42-letnia mieszkanka Zosina (gmina Kępno) wjechała do rowu. - Okazało się, że 42-latka znajdowała się pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wskazało prawie pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu - powiedziała Radiu SUD mł. asp. Anita Wylęga, oficer prasowa KPP Kępno. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie 42-latka straciła prawo jazdy i odpowie teraz przed sądem.
12:36
dzisiaj
WIERUSZÓW: Darmowe przejazdy pociągami oraz mistrzostwa drezynowe
11:09
dzisiaj
WIERUSZÓW: Profilaktyka przed wakacjami
11:17
wczoraj
WIERUSZÓW: Wieruszowski Uniwersytet Trzeciego Wieku zakończył rok akademicki
10:17
wczoraj
KUŹNICA SKAKAWSKA: Ruszają konsultacje społeczne w sprawie Podzamcza
10:15
wczoraj
OSTRZESZÓW: Próbowali uniknąć odsiadki. Nie udało się