14 lipca 2024, 13:41

Teraz

23°

Fakty

A A A

BYCZYNA: Ciało kobiety znalezione na posesji w Nasalach. Mogło dojść do zabójstwa

W Nasalach nieopodal Byczyny odnaleziono ciało kobiety. Portal kluczbork.naszemiasto.pl podaje, że zwłoki należały do 38-latki, która niedawno startowała w wyborach samorządowych na radną. 


Kobieta zaginęła w zagadkowych okolicznościach. Z relacji jej męża wynika, że ostatnim razem była widziana w nocy z soboty na niedzielę (6/7 lipca). Aleksandra F. miała wyjść ze swojego domu i ślad po niej zaginął - podaje portal, cytując jednocześnie wpis jej męża z portalu społecznościowego. 


W sobotę z 06.07 na 07.07 z terenu posesji w miejscowości Nasale około godziny 2 wyszła w stanie nietrzeźwym 38-letnia Aleksandra F., do tej pory nie wróciła. Telefon, dokumenty zostawiła w domu. Każda informacja może być przydatna. Ubrana była w czarne legginsy i białą bluzkę/koszulkę” - napisał małżonek w internecie.


Ciało kobiety miało zostać ukryte na terenie jednej z posesji.


Póki co prokuratura nie komentuje szerzej sprawy. Komunikat ma pojawić się 10 lipca. – Na ten moment mogę tylko potwierdzić, że prowadzone są czynności z podejrzeniem zabójstwa i że dotyczą osoby zgłoszonej jako zaginionej – mówił rzecznik opolskiej prokuratury okręgowej Stanisław Bar dla opolska360.pl.

Autor: patryk.hodera@radiosud.pl