3 sierpnia 2020, 19:06

Teraz

16°

Fakty

A A A

CHOBANIN: 19-latek zginął na drodze

19-latek wczesnym rankiem w sobotę, 26 sierpnia, wybrał się na ryby. Nie dotarł na miejsce. Jego rozpędzony fiat uderzył w wysepkę drogową, co w następstwie doprowadziło do tragedii.

Wypadek, w którym śmierć na miejscu poniósł mieszkaniec gminy Sokolniki, wydarzył się na drodze wojewódzkiej W482 w Chobaninie w gminie Wieruszów. - Do wypadku doszło tuż przed godz. 6.00 - informuje asp. sztab. Damian Pawlak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie. - Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fiatem cinquecento, jadący w kierunku Wieruszowa, z nieustalonych dotąd przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, w następstwie czego uderzył w wysepkę znajdującą się na jezdni i w skarpę przydrożnego rowu.

19-latek wypadł z samochodu. Nie było już dla niego ratunku. - W chwili obecnej na miejscu zdarzenia wykonywane są czynności - dodaje asp. sztab. Pawlak. - Droga jest całkowicie zablokowana. Kierowcy, którzy chcieliby kontynuować jazdę starą "ósemką" w kierunku Wrocławia powinni zjechać w miejscowości Sokolniki i kierować się do Galewic. Kierowcy, którzy chcą kontynuować jazdę w kierunku Wielunia powinni w Wieruszowie skierować się na drogę S8 lub również do miejscowości Galewice.

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia dokładne okoliczności wypadku. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Autor: wieruszow@radiosud.pl

Archiwum komentarzy
Tryb sortowania komentarzy:
  • ~mieszkaniec : Dokładnie. Pasy bezpieczeństwa w tym przypadku mogły mu uratować życie. Niech to nieszczęście będzie zatem przestrogą dla tych, którzy nigdy nie zapinają pasów, bo przecież tylko kawałek do sklepu, czy do domu to po co...

    06:24, 27 sierpnia 2017, | odpowiedz
  • ~xxx : Mając zapięte pasy bezpieczeństwa nie wypadły z auta a widząc uszkodzenia pojazdu - miałby spore szanse na przeżycie nawet w tym pojeździe.

    19:58, 26 sierpnia 2017, | odpowiedz