27 maja 2024, 17:47

Teraz

25°

Fakty

A A A

CZASTARY: GOK w Czastarach z kolejnym dofinansowaniem

Gminny Ośrodek Kultury w Czastarach z projektem „Doposażenie Gminnego Ośrodka Kultury w Czastarach” znalazł się pośród 78 zadań (z 812 złożonych w programie), które – decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – otrzymały w tym roku dofinansowanie w ramach programu „Infrastruktura domów kultury”.


Poprzednie dotacje pozwoliły na doposażenie Gminnego Ośrodka Kultury w Czastarach w instrumenty, sprzęt biurowy, meble, okotarowanie, nagłośnieni i oświetlenie sceny. W ubiegłej edycji programu zakupiliśmy min. projektor multimedialny pozwalający na wyświetlanie filmów jakości 4K. Tegoroczna dotacja pozwoli min. na zakup mobilnego ekranu projekcyjnego oraz uzupełnienie oświetlenia sceny.


Dzięki dotacji będziemy mogli zaoferować jeszcze więcej interesujących i edukacyjnych wydarzeń, które przyczynią się do rozwoju kulturalnego naszej społeczności. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie i jesteśmy pewni, że dzięki niemu będziemy w stanie jeszcze bardziej wzbogacić naszą ofertę kulturalną dla mieszkańców naszej miejscowości.


Kwota dofinansowania to 49000,00 zł

Autor: patryk.hodera@radiosud.pl