14 grudnia 2018, 02:52

Teraz

-2°

Fakty

A A A

S8: Dwa zdarzenia w odstępie 30min

W minioną niedzielę na drodze ekspresowej S8, w ciągu pół godziny miały miejsce dwa zdarzeniadrogowe.

Do pierwszego doszło około godziny 17:30 na drodze w kierunku Warszawy.
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 33-letni mieszkaniec gm. Żukowo (woj. pomorskie), kierując samochodem Renault uderzył w przydrożne bariery ochronne w wyniku czego doszło do dachowania pojazdu. W samochodzie łącznie podróżowało 5 osób w tym troje dzieci. Wszystkie te osoby trafiły do szpitala. Policjanci dokładnie wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia - powiedziała w rozmowie z Radiem SUD sierż. Justyna Niczke, oficer prasowy kępińskiej policji.
Pół godziny później na tej samej drodze, doszło do drugiego zdarzenia. W wyniku najprawdopodobniej niezachowania bezpiecznej odległości między pojazdami, 40-letni mieszkaniec powiatu pruszkowskiego, kierując pojazdem Dacia zjechał na pobocze co spowodowało wywrócenie się pojazdu. Kierowcy jak również pasażerowie tego pojazdu nie trafili do szpitala. Zdarzenie to zakwalifikowane zostało jako kolizja drogowa. Kierujący był trzeźwy.

Autor: arek.skiba@radiosud.pl

lubZaloguj się

Redakcja Radia SUD nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

 • ~KEWIN18: Patrzcie sami starcy za kierownicą, 33 lat, 40 lat, a mówią że my młodzi nie umiemy jeździć. ZABRAĆ PRAWO JAZDY STARUCHOM PO TRZYDZIESTCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  12:36, 18 września
 • ~stary: Do JS - husaria

  15:42, 17 września
 • ~do js rp: OSP Mikorzyn
  OSP Kierzno
  OSP Kępno
  JRG Kępno,
  Ratownik 21
  ZRM, Policja

  15:37, 17 września
 • ~JS RP: Jakie służby brały udział w zdarzeniu

  14:34, 17 września