20 czerwca 2018, 04:09

Teraz

16°

Fakty

A A A

BRALIN: „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”

W jaki sposób korzystać z bankowości elektronicznej? Jak zapisać się przez internet do lekarza? Co zrobić, by zadbać o prywatność naszą i bliskich w sieci? Co napisać w CV, by dostać dobrą pracę? Gmina Bralin organizuje dla mieszkańców bezpłatne szkolenia. Prowadzone one będą w ramach projektu „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”.

Szkolenia są przeznaczone dla osób powyżej 18. roku życia, szczególnie dla osób, które planują zmianę pracy lub które chciałyby się nauczyć czegoś nowego, mają kłopoty z domowymi finansami i dzięki internetowi mogłyby zaoszczędzić pieniądze ale także dla osób z różnego rodzaju niepełnosprawnościami czy, które dotychczas nie korzystały z sieci. Szkolenia są bezpłatne. Odbywają się w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Gmina Bralin dołączyła do tej inicjatywy jako jedna ze 101 gmin z całej Polski. Szkolenia odbywać się w Szkole Podstawowej w Bralinie. Co ważne, oprócz komputerów i internetu, na miejscu jest tu również dodatkowy sprzęt, który ułatwi w nich udział. Realizację szkoleń koordynuje Marzena Kuropka, która na co dzień pracuje w Urzędzie Gminy Bralin. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Numer telefonu: 62 78 11 222. Adres e-mail: marzena.kuropka@bralin.pl
 

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl

lubZaloguj się

Redakcja Radia SUD nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Brak komentarzy.