10 grudnia 2022, 07:16

Teraz

Fakty

A A A

REKLAMA: Gotowe mieszkania z aktem notarialnym w przeciągu tygodnia!

Zachęcamy do zakupu nowych mieszkań w stanie deweloperskim na „Zielonym Osiedlu” w Kępnie. Dwa bloki są już skończone, a zawarcie umowy sprzedaży w postaci aktu notarialnego następuje od ręki.

W pierwszym budynku na poziomie 0 jest do dyspozycji 17 standardowych, samodzielnych garaży o średniej powierzchni 20,48 m2. Na ten moment, można zakupić jeszcze 2 z nich. Na pozostałych piętrach (1-4) znajduje się 36 mieszkań. Obecnie dostępnych jest już tylko 7 z nich, o powierzchniach od 30 do 44 m2.

W drugim bloku na poziomie 0 zrobiona jest hala garażowa z 25 miejscami postojowymi. 11 z nich ma dostęp do prywatnych pomieszczeń gospodarczych. Na pozostałych kondygnacjach można zakupić jeszcze 26 mieszkań o powierzchniach od 44 do 54 m2. Każde z nich ma balkon.

Na terenie osiedla znajdują się również zewnętrzne miejsca postojowe, które można wykupić i nie martwić się o codzienne parkowanie. W bezpieczniej odległości od samochodów jest specjalne miejsce dla najmłodszych mieszkańców - wydzielony plac zabaw otoczony zielenią. Dodatkowo, osiedle zostało wyposażone w stację ładowania pojazdów elektrycznych.

Zielone osiedle jest osiedlem zamkniętym. System dostępu z videodomofonami zamontowanymi przy furtce, przed wejściem na klatkę oraz w każdym mieszkaniu.

W każdym oknie oraz drzwiach balkonowych zostały wmontowane rolety elektryczne zewnętrzne. Parapety zewnętrzne wykonane są z trwałego granitu o grubości 2 cm. Podłoga balkonów została wykończona deskami kompozytowymi imitującymi drewno.

Budynki Zielonego Osiedla zostały zabezpieczone przed ewentualnymi podtopieniami poprzez wyniesienie całego terenu powyżej poziomu wód gruntowych i opadowych. Dodatkowym zabezpieczeniem jest wykonanie fundamentów i garaży z betonu wodoszczelnego W8 oraz hydroizolacja tych części budynków, które narażone są na bezpośrednie działanie wilgoci i wody. Zastosowana technologia znacząco podnosi jakość obiektów.

Zadzwoń i umów się na obejrzenie mieszkań: 509 592 592


Więcej informacji na oficjalnej stronie osiedla: https://kepno-zieloneosiedle.pl/


 

Autor: redakcja@radiosud.pl