14 czerwca 2026, 08:56

Teraz

12°

Fakty

A A A

GRĘBANIN: Ukrainiec jechał hulajnogą mając ponad 2 promile

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 57-latka, który kierował hulajnogą elektryczną w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. 


Dyżurny kępińskiej policji otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie, który porusza się na hulajnodze elektrycznej. We wskazane miejsce do Grębanina wysłano patrol. - Mundurowi zatrzymali 57-letniego obywatela Ukrainy. W trakcie rozmowy z kierowcą jednośladu, funkcjonariusze wyczuli od niego alkohol. Badanie wykazało w organizmie mężczyzny ponad 2 promile alkoholu - powiedziała Radiu SUD mł. asp. Anita Wylęga, oficer prasowa KPP Kępno. Za swoje nieodpowiedzialne i lekceważące zachowanie 57-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 złotych. 

Autor: redakcja@radiosud.pl