BARANÓW: Sobotnie koncerty na Muratorze
14 czerwca 2026, 08:56
Imieniny:Bazylego, Elizy, Justyny
Teraz
Jutro
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 57-latka, który kierował hulajnogą elektryczną w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu.
Dyżurny kępińskiej policji otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie, który porusza się na hulajnodze elektrycznej. We wskazane miejsce do Grębanina wysłano patrol. - Mundurowi zatrzymali 57-letniego obywatela Ukrainy. W trakcie rozmowy z kierowcą jednośladu, funkcjonariusze wyczuli od niego alkohol. Badanie wykazało w organizmie mężczyzny ponad 2 promile alkoholu - powiedziała Radiu SUD mł. asp. Anita Wylęga, oficer prasowa KPP Kępno. Za swoje nieodpowiedzialne i lekceważące zachowanie 57-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 złotych.
22:11
wczoraj
BARANÓW: Sobotnie koncerty na Muratorze
19:31
wczoraj
TRZCINICA: Jubileusz 65-lecia Koła Gospodyń Wiejskich
16:44
wczoraj
WIERUSZÓW: Trwa strażacki weekend w Wieruszowie
10:37
wczoraj
REGION: Zmarł Marek Długaszewski, były właściciel Cegielni Podzamcze oraz społecznik
09:54
wczoraj
BARANÓW: Kosmiczna, klubowa noc na Muratorze