6 października 2022, 15:59

Teraz

16°

Fakty

A A A

REKLAMA: Idealne 54-metrowe mieszkanie dla rodziny z dziećmi! Stan deweloperski

Szukasz mieszkania dla swojej rodziny? Świetnie trafiłeś! Mam na sprzedaż 2 takie same mieszkania z 2021 roku o metrażu 54,28 m2 z dodatkową powierzchnią 8,45 m2 w postaci balkonu, zlokalizowane na 2 oraz 3 piętrze w budynku z windą.


Każde mieszkanie składa się z trzech sypialni. Jedną z nich możesz przeznaczyć na azyl dla siebie i swojej drugiej połówki, a dwie pozostałe na pokoje dla dzieci. Bezpośrednio z korytarza można wejść do salonu z wyodrębnionym aneksem kuchennym. Dzięki temu podczas gotowania możesz mieć na oku swoje pociechy bawiące się w pokoju dziennym. Jeśli dzieci będą chciały pobawić się na dworze, nie musisz iść z nimi - wystarczy że wyjdziesz na balkon, z którego jest doskonały widok na plac zabaw, a także na tereny zielone rozpoczynające się wraz z końcem działki. W mieszkaniu oczywiście znajduje się także łazienka z miejscem pod prysznic, który doda ci energii po wyczerpującym dniu.


Lokum jest mieszkaniem narożnym, więc zapewnia bardzo dobre oświetlenie wszystkich pomieszczeń spowodowane dużą ilością okien wychodzących na południe i wschód.


Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, czyli „do wykończenia”. Posadzka to jastrych cementowy, na którym możesz położyć panele podłogowe, wykładziny, kafle, mozaikę parkietową i co tylko zechcesz. Do ścian można podejść w standardowy sposób: wyrównać gładzią i przygotować do malowania lub jeśli mieszkanie ma zostać wykończone w bardziej surowym stylu, wystarczy jedynie nanieść farbę. Lokal został wyposażony w instalacje: elektryczną o napięciu 230V, antenową i światłowodową, które umożliwiają odbiór telewizji naziemnej, satelitarnej, radiowej i kablowej oraz korzystanie z internetu. W każdym oknie oraz drzwiach balkonowych są zamontowane zewnętrzne rolety elektryczne, a parapety (bez wewnętrznych) zostały wykonane z 2 cm granitu. W każdym pomieszczeniu zostały zamontowane grzejniki – w pokojach panelowe, natomiast w łazience drabinkowy.


Skoro już mowa o ogrzewaniu, to do wszystkich mieszkań w bloku ciepło jest dostarczane z pieca gazowego umieszczonego w kotłowni na 4. piętrze. Dzięki takiemu rozwiązaniu, miejsce w łazience można w 100% wykorzystać zgodnie ze swoimi potrzebami. Wejście do bloku zostało zabezpieczone videodomofonem, który pozwala na podgląd głównych drzwi wejściowych z ekranu zamontowanego w każdym mieszkaniu. Dodatkowo, na terenie osiedla znajduje się stacja ładowania pojazdów elektrycznych.


Mieszkania znajdują się w bloku na Zielonym Osiedlu w Kępnie, które mieści się przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego. W razie dodatkowych pytań, uprzejmie służę pomocą. Kontakt pod nr tel: 509-592-592 lub mailowy: biuro@kepno-zieloneosiedle.pl

Autor: redakcja@radiosud.pl