PROMOCJA: Szanujemy wodę ! Rusza Deszczówka 6.0!
17 stycznia 2025, 12:00
Imieniny:Antoniego, Henryki, Mariana
Teraz
Jutro
Burmistrz Piotr Psikus podpisał umowę na zadanie budowa budynku sportowego przy stadionie w Kępnie oraz na wymianę oświetlenia na boiskach piłkarskich w Krążkowych i Świbie.
Inwestycja obejmuje: wybudowanie budynku zaplecza o pow. zabudowy 313 m² przeznaczonego na szatnie klubu sportowego wraz z utwardzeniem wokół budynku. Zadanie obejmuje również wymianę opraw oświetleniowych na istniejących masztach dla boiska przy ul. Sportowej, wymianę opraw oświetleniowych na istniejących masztach dla boiska w Krążkowych oraz budowę linii oświetlenia z masztami dla boiska w Świbie.
Warto zaznaczyć, że wyposażenie oraz rozkład pomieszczeń budynku klubowego był konsultowany z zawodnikami oraz zarządem Klubu Polonia 1908 Marcinki Kępno. Wykonawcą prac została firma BEOLINI sp. z o. o. z Kępna, która na wykonanie zadania ma 25 tygodni. Całkowity koszt inwestycji, to prawie 3,2 mln zł z czego aż 2,8 mln zł (87,43%) stanowią środki zewnętrzne pozyskane przez Gminę Kępno.
10:07
dzisiaj
PROMOCJA: Szanujemy wodę ! Rusza Deszczówka 6.0!
16:18
wczoraj
OSTRZESZÓW: Zagrali na rzecz orkiestry poszkodowanej w powodzi
10:32
wczoraj
WIERUSZÓW: Policjanci o bezpieczeństwie podczas ferii zimowych
10:02
wczoraj
WIERUSZÓW: Klub Filmowy zaprasza na spotkanie
09:17
wczoraj
REGION: Zapowiedzi weekendowe