13 czerwca 2021, 21:42

Teraz

11°

Fakty

A A A

KĘPNO: 40-lecie kapłaństwa ks.Marka

40-lecie święceń kapłańskich świętował wczoraj ks. Marek Otręba, proboszcz parafii Matki Bożej Różańcowej w Kępnie na ul. Poznańskiej.

Msza święta dziękczynna odprawiona została o godz. 18.00. Udział w niej wzięli zaproszeni goście, rodzina księdza oraz parafianie, którzy składali ks. Markowi życzenia z okazji tak wspaniałego jubileuszu. Podczas eucharystii modlono się również za rodziców ks. Marka, którzy wspierali go w jego drodze kapłańskiej. Społeczność parafialna, dzieci i młodzież za tyle lat posługi duszpasterskiej podziękowała życzeniami oraz kwiatami. Ks. Marek wzruszony dziękował za pamięć, ciepłe słowa i modlitwę.

Bóg zapłać za wszystkie wyrazy życzliwośći, pamięci, za te wspaniałe życzenia i kwiaty. Przede wszystkim jednak za to, że włączyliście się razem ze mną w tę modlitwę dziękczynienia. Dziękuję też wszystkim księżom, którzy dziś towarzyszą mi przy ołtarzu. Bóg zapłać wszystkim za wszystko. Ja nie umiem tak ładnie mówić jak moi przedmówcy ale chciałbym za wszystko serdecznie podziękować -mówił ks. Marek Otręba.

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl