11 kwietnia 2021, 17:03

Teraz

14°

Fakty

A A A

KĘPNO: 6 osób rannych

6 osób zostało rannych w wypadku, do którego doszło w niedzielne popołudnie, 7 sierpnia, na drodze nr 8, w okolicach restauracji McDonald's. W zdarzeniu brały udział 3 samochody osobowe.

Około godziny 18:30 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze nr 8 w miejscowości Kępno. Policjanci, którzy udali się na miejsce zdarzenia ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki Ford, 78-letni mieszkaniec gm. Kępno, jadąc z kierunku Bralina, na prostym odcinku drogi na wysokości zjazdu do restauracji McDonalds wykonując manewr skrętu w lewo, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem osobowym marki Opel, 23-letniemu mieszkańcowi gm. Bralin, jadącemu prawym pasem drogi od miejscowości Wieruszów.

W wyniku tego doszło do zderzenia aut. Następnie Opel wskutek uderzenia w Forda, uderzył jeszcze w stojącego na wyjeździe z restauracji McDonalds Fiata, którym kierował a 19-letnia mieszkanka gm. Ostrzeszów. W wyniku tego pasażerka samochodu osobowego marki Ford doznała potłuczeń ciała, podejrzenie złamania klatki piersiowej. Pozostali uczestnicy tego zdarzenia doznali ogólnych potłuczeń ciała i pozostali w szpitalu na obserwacji. Kierujący pojazdami w chwili zdarzenia byli trzeźwi.

Na miejscu zdarzenia oprócz służb ratowniczych, pracowała grupa policjantów Zespołu Operacyjno-Dochodzeniowego, która prowadzi postępowanie wyjaśniające w tej sprawie.

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl

Archiwum komentarzy
Tryb sortowania komentarzy:
  • ~free : POLICJA !!!!! Kiedy zaczniecie zabierać prawo jazdy tetrykom po 70-tce oni są bardziej niebezpieczni za kółkiem niż pryszcze z liceum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    15:48, 11 sierpnia 2016, | odpowiedz