26 września 2020, 14:10

Teraz

13°

Fakty

A A A

KĘPNO: Akcja "Kropla Życia"

Stowarzyszenie Po Prostu Pomagam i Radio Sud zapraszają do udziału w kolejnej już akcji „Kropla Życia”.Tym razem krew zbierana będzie w niedzielę, 28 sierpnia na terenie Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Współorganizatorem akcji jest Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu.


To już kolejna odsłona naszej akcji zainicjowanej w 2009 roku. Z roku na rok dzięki Państwu udaje się zebrać coraz więcej litrów krwi.

Mam nadzieję, że i w tym roku możemy liczyć na wszystkich, którym nie jest obojętna pomoc potrzebującym, gdyż wiadomo, że krew to taka substancja, której nie można niczym zastąpić - powiedziała Joanna Kaczorowska, prezes Stowarzyszenia Po Prostu Pomagam.

Jak zawsze akcję wspiera Starostwo Powiatowe w Kępnie oraz Hotel Kamińska a Zdrowie, którzy ufundowali nagrody. Atrakcyjne nagrody ma też dla Państwa Stowarzyszenie Po Prostu Pomagam i Radio Sud. Wśród nich znajdą się m.in. weekendowy wyjazd w Sudety, tablet, sprzęt AGD, karnety do salonu kosmetycznego, zaproszenia do SPA i sesja zdjęciowa. „Hotel Kamiński a Zdrowie” już po raz kolejny zaprosi krwiodawców na pyszne obiady.

Jak bardzo krew jest potrzebna nikomu nie trzeba tłumaczyć. To bezcenne złoto, które ratuje ludzkie życie. Niezbędna jest nie tylko dla ofiar wypadków, ale także dla cierpiących na szereg poważnych chorób. Przetaczana podczas transfuzji pozwala ratować życie i zdrowie. Prosimy, by i w tym roku ofiarować ten drogocenny dar - dodaje Joanna Kaczorowska.

Czekamy na Wszystkich Państwa, pragnących oddać krew w hali KOSIR 28 sierpnia w godz. 10.00-15.00. Poboru krwi dokona Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Kaliszu, Oddział Terenowy w Ostrzeszowie. Przypominamy o potrzebie posiadania dowodu osobistego przy sobie. Krew po lekkim posiłku mogą oddać osoby od 18 do 65 roku życia. Jak zawsze liczymy na Państwa obecność.
Losowanie głównych nagród odbędzie się podczas festynu "Pożegnanie Lata", który odbędzie się w niedzielę,28 sierpnia na stadionie w Bralinie. Pozostałe nagrody rozlosujemy w poniedziałek, 29 sierpnia tuż po godzinie 12.00.

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl

Archiwum komentarzy
Tryb sortowania komentarzy:
 • ~Ja i on : Akcja Ok

  12:46, 25 sierpnia 2016, | odpowiedz
 • ~Mieszkaniec : Takich akcji w naszej okolicy organizowanych jest zbyt mało.

  16:34, 24 sierpnia 2016, | odpowiedz
 • ~Domino : do Zen. Po pierwsze akcja zaczyna się od 10:00, a po drugie krew należy oddać po lekkim posiłku.

  16:27, 24 sierpnia 2016, | odpowiedz
 • ~Zen : Akcja zaczyna się późno! Do 12.00 na czczo!

  13:30, 24 sierpnia 2016, | odpowiedz