8 grudnia 2021, 12:00

Teraz

-2°

Fakty

A A A

KĘPNO: Dwa wyróżnienia dla Gminy Kępno

Gmina Kępna otrzymała dwa wyróżnienia. W minionym tygodniu przyznano nagrody w rankingu „Wspólnoty” oraz Polskiej Agencję Przedsiębiorczości.
Podczas uroczystej gali, która odbyła się w Krakowie burmistrz Miasta i Gminy Kępno otrzymał nagrodę „Fundament 2021”. Tytuł został przyznany w programie prowadzonym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości. - Rozwój inwestycyjny gminy ponownie został dostrzeżony. To sukces samorządu i wszystkich naszych mieszkańców - powiedział Radiu SUD burmistrz Piotr Psikus.

Gmina Kępno wyróżniona została także w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego "Wspólnota" za realizację projektu mieszkaniowego z Państwowym Funduszem Rozwoju. - Nasza polityka mieszkaniowa jest szeroko komentowana w środowisku samorządowym, po dołączeniu do projektu Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa i bardzo dobrej współpracy z Krajowym Zasobem Nieruchomości jesteśmy coraz bliżej kolejnych realizacji - podkreślił burmistrz Kępna.

Nagrodę z rąk redaktora naczelnego "Wspólnoty" odebrał podczas XIX Samorządowego Forum Kapitału i Finansów w Katowicach zastępca burmistrza Artur Kosakiewicz

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl