17 października 2021, 04:31

Teraz

Fakty

A A A

KĘPNO: Milionowe dofinansowanie „Wodociągów Kępińskich”

Prezes spółki „Wodociągi Kępińskie” Katarzyna Dudziak w obecności burmistrza Piotra Psikusa podpisała umowę z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, który reprezentował Prezes Zarządu Kazimierz Kujda.

Dotyczy ona dofinansowania projektu "Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w aglomeracji Kępno - Etap II". Kwota dofinansowania to aż 3 635 246, 42 zł. Dzięki projektowi zmodernizowana zostanie oczyszczalnia ścieków w zakresie zagospodarowania osadów ściekowych, wybudowana zostanie kanalizacja sanitarna na odcinku prawie 4 kilometrów, powstaną ponad 2 kilometry sieci wodociągowej. Całościowo projekt obejmuje 10 zadań. 7 z nich to inwestycje budowlane, 3 natomiast są w obrębie usług.

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl

Archiwum komentarzy
Tryb sortowania komentarzy:
  • ~sąsiad : przyłączyc Wszystkich do wodociągów ale z kanalizacją szczególnie tych co mają rowy blisko posesji i sprawdzać ile ścieków i gdzie zutylizowali w ostatnich miesiącach niech się cieszą opłaconą kanalizacją a nie chełpią czymś co śmierdzi dosłownie i w przenośni

    16:31, 29 kwietnia 2017, | odpowiedz
  • ~Prawdajakoliwa : Jak narazie to Pani Dudziak tylko podpisuje a P.P chwali się cudzymi zasługami. pani Dudziak pochwalić się może tylko zaslugami wobec pracowników wodociągów którzy długo jej tego nie zapomną. Samochwała w kacie stała!

    11:18, 29 kwietnia 2017, | odpowiedz
  • ~Smiechuwarte : Szkoda ze to nie nowa Pani prezes pozyskała te Miliony ale przypisywanie sobie cudzych zasług pięknie wychodzi. Klasyka

    10:53, 29 kwietnia 2017, | odpowiedz