19 marca 2018, 00:07

Teraz

-12°

Fakty

A A A

KĘPNO: Oszuści próbowali wyłudzić pieniądze

Dzisiaj (14.02) na terenie powiatu kępińskiego doszło do kilku prób oszustw na osobach starszych.

Seniorzy odbierali telefony z informacją, że ich bliscy trafili w wyniku różnorodnych zdarzeń w ręce policji. - Rozmówcy prosili o przekazywanie pieniędzy celem pomocy i wypuszczenia na wolność. O takich telefonach seniorzy natychmiast informowali pod numerem alarmowym 997. Jest to pierwsza próba oszustw seniorów na terenie naszego powiatu od dłuższego czasu. Warte zauważenia jest działanie osób złotego wieku - powiedziała Radiu SUD st. sierżant Anna Lubojańska, oficer prasowy KPP Kępno. Ich trzeźwe myślenie i szybka reakcja uchroniła ich przed stratami materialnymi.

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl

lubZaloguj się

Redakcja Radia SUD nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

  • ~arek: dobrze ze panstwo okazali sie czujni Bo uwazam ze takie wyludzenie to szczyt naiwniactwa Tyle o tym sie mowi ze ktos kto na taki nr da sie naciagnac to sam niech sobie dopowie jakie bylo jego zachowanie

    08:28, 15 lutego 2017
  • ~Heh: Pewno wnuki dla swoich Walentynek potrzebowali kasę hehe

    19:18, 14 lutego 2017