26 listopada 2021, 23:54

Teraz

Fakty

A A A

KĘPNO: Otwarto biuro .Nowoczesnej

W Kępnie otwarto biuro .Nowoczesnej. W uroczystym przecięciu wstęgi uczestniczył między innymi poseł Adam Szłapka, sekretarz generalny Nowoczesnej Ryszarda Petru.

Poseł Adam Szłapka, pochodzi z Kościana. W okresie prezydentury Bronisława Komorowskiego, pracował, jako ekspert w Kancelarii Prezydenta RP. W 2015 objął stanowisko sekretarza generalnego Nowoczesnej Ryszarda Petru. -Jest to biuro .Nowoczesnej naszego okręgu, być może kiedyś będzie to także biuro poselskie Adama Szłapki - mówił Marcin Tyc przewodniczący kępińskich struktur ugrupowania. -Staramy się aby jak najwięcej otwierać lokalnych biur .Nowoczesnej. Tutaj jest dosyć prężnie działające koło w Kępnie - stwierdził poseł Szłapka, który spotkał się także ze starostą kępińskim Witoldem Jankowskim. - Staram się spotykać z samorządowcami, żeby dobrze poznać problemy lokalne - dodał poseł.

Mimo, że politycy .Nowoczesnej i kolacji rządzącej siedzą po przeciwnych stronach ławy politycznej, to poseł Szłapka spodziewał się owocnych rozmów ze starostą. - Ja siedzę na sali sejmowej blisko poseł Andżeliki Możdżanowskiej i bardzo często rozmawiamy o sprawach dotyczących Kępna i regionu południowej Wielkopolski, więc raczej spodziewam się współpracy (…) Dziura w płocie, czy zjazd z S8 nie mają barw partyjnych, więc w wielu sprawach możemy się dogadać - dodał poseł Szłapka. Przy okazji wizyty w Kępnie, a dokładnie w Radiu SUD podczas rozmowy na żywo poseł Szłapka stwierdził, że Marcin Tyc byłby poważnym kandydatem na burmistrza, w przyszłych wyborach samorządowych.

Mówił także o budowaniu lokalnych struktur .Nowoczesnej w naszym regionie. Na chwile obecną, oficjalnie ugrupowanie liczy siedmiu członków. - W Polsce obserwujemy niechęć wstępowania do partii politycznych. Ludzie więcej sympatyzują niż zapisują się do partii. My się cały czas rozwijamy. W kraju mamy około 4 tys członków, ale zdecydowanie więcej sympatyków, co w najbliższych wyborach myślę, że będzie widoczne - dodał poseł Szłapka.

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl

Archiwum komentarzy
Tryb sortowania komentarzy:
 • ~mnmnmnm : @skorpion - a ty z KOD-u i dlatego tak...
  ale nie chce cie zmartwic tylko wiedz o tym , ze sie OSMIESZASZ ty i ten twoj KOD,
  ps.
  Czy grzechotki rowniez otrzymaliscie od pana Sorosa

  16:19, 8 września 2016, | odpowiedz
 • ~skorpion : No, wreszcie coś się dzieje - długo czekałem - zainstalował się wreszcie oddział kabaretu .N Czekamy na ogłoszenie nowego repertuaru lub powtórki hitów z Centrali. Prosimy nas, zniecierpliwionych, a nawet głodnych wrażeń polityczno-humorystycznych o tym kulturalnym fakcie powiadomić !

  14:03, 7 września 2016, | odpowiedz
 • ~JAN : I te cymboly tez sa w Kepnie

  17:00, 5 września 2016, | odpowiedz
 • ~Tadzio Norek : Pan przewodniczący koła. Na pierwszym spotkaniu odnośnie budowy fermy norek w Zosinie jako jedyny poprosił o wykreślenie swojego nazwiska z listy uczestników spotkania, która miała zostać użyta również jako lista osób sprzeciwiających się budowie. Smród oraz muchy do niego z fermy nie dolecą, a kasa do zarobienia niezła dla weterynarza. Nieźle się zaprezentował jako przyszły polityk. Myślicie, że jeśli dopcha się już do koryta to będzie pracował dla dobra wyborc...

  15:04, 4 września 2016, | odpowiedz
 • ~Jacek : N wielkie gowno

  14:23, 4 września 2016, | odpowiedz
 • ~prawda : nicPon masz 100 % racji. Tak to właśnie działa!

  12:47, 4 września 2016, | odpowiedz
 • ~Madrywyborca : Szkoda gadać, kto atakuje ten atakuje, nawet jeśli są z przeszłością PO to wolę taka przeszłość wybrać niż wybierać pisiorow a jeśli chodzi o nasz region to psikus siorow, którzy od 20 lat robią jedno i to sam, czyli nic

  09:55, 4 września 2016, | odpowiedz

Więcej komentarzy