30 maja 2020, 18:58

Teraz

14°

Fakty

A A A

KĘPNO: Podziękowali wrocławskim lekarzom

Delegacja Powiatu Kępińskiego na czele z PZERiI w Bralinie odwiedziła Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu.Celem wizyty było spotkanie z prof. dr hab. n. med. Wojciechem Witkiewiczem i jego zespołem lekarskim oraz podziękowanie za ich oddanie i troskę z jaką podchodzą do pacjentów z naszego regionu.

W sali Konferencyjnej odbyło się spotkanie z personelem medycznym, którym Oddział Rejonowy PZERiI W Bralinie przyznał "Złote Odznaki Honorowe I i II stopnia" za wybitne zasługi dla Związku. Był to moment podziękowania za leczenie pacjentów z Kępna, Bralina i okolic. Złotą Honorową Odznakę II stopnia Prof.dr hab.n.med. Wojciech Witkiewicz - Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu,prof. emerytowany Jerzy Lewczuk - były ordynator Oddziału Kardiologocznego Wojewódzkiego Szpitala. Złotą Honorową Odznakę I stopnia za wybitne zasługi dla PZERiI otrzymała dr n. med Marzena Stopyra - Początek oraz dr n.med Małgorzata Nowak. Odznaczenia , dyplomy, podziękowania wręczali Starosta Powiatu Kępińskiego Robert Kieruzal, wicestarosta Alicja Śniegocka oraz przewodniczący Alojzy Leśniarek.

Za odznaczenia i podziękowania bardzo dziękujemy. Dziękujemy za serdeczność i to serce na dłoni, widziałem z jakim wzruszeniem wręczaliście te wyróżnienia i to wzruszenie udzieliło się również naszym pracownikom - powiedział dyrektor szpitala Wojciech Witkiewicz.

Wszyscy spotkali się przy kawie,  pączkach i torcie z bralińskiej piekarni.

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl