24 kwietnia 2019, 15:46

Teraz

22°

Fakty

A A A

KĘPNO: Radni do samorządu gminnego odebrali zaświadczenia

20 radnych wybranych na nową kadencję odebrało dziś zaświadczenia o uzyskaniu mandatu w Radzie Miasta Kępna.Przewodnicząca Miejskiej Komisji Wyborczej Iwona Staszak wręczyła też zaświadczenie Piotrowi Psikusowi, który po raz kolejny został wybrany burmistrzem Miasta i Gminy.

Nowa Rada składa się z 21 członków wśród których znalazło się 8 nowych nazwisk.Dziś wszyscy oprócz Ireny Sadek, która zastąpi w Radzie Piotra Psikusa i nieobecnej podczas uroczystości Danuty Pastok otrzymali odpowiednie zaświadczenia. Z rąk przewodniczącej Miejskiej Komisji otrzymali je: Adam Tęsiorowski, Marcin Tyc, Piotr Baraniak, Sylwester Lewek, Andrzej Stachowiak, Paweł Jański, Maciej Baciński, Szymon Szczęsny, Alicja Młot, Mirosław Różewski,Wiesław Wencel, Tomasz Solecki, Bernadeta Hełka, Adam Poziemski, Anna Wojtaszek, Grzegorz Mikołowski, Jan Blabuś i Wiesław Walas. Zaświadczenie o wyborze na Burmistrza Gminy otrzymał także Piotr Psikus. Przewodnicząca Miejskiej Komisji Wyborczej Iwona Staszak życzyła wszystkim sukcesów i osiągnięć w pracy na rzecz mieszkańców całej Gminy.

Chciałabym życzyć abyście stworzyli Państwo Radę Miejską, która będzie odpowiadała na potrzeby mieszkańców, która będzie dbała o rozwój naszego miasta i chciałabym abyście się Państwo w swojej pracy kierowali tym aby dążyć do szukania kompromisów mając zawsze na uwadze dobro wspólne nas, mieszkańców. Również Panu Burmistrzowi chcę złożyć życzenia dalszej owocnej pracy oraz aby Pan godnie reprezentował mieszkańców Gminy - mówiła Iwona Staszak.

Nowym radnym życzenia złożył też i pogratulował burmistrz Piotr Psikus.

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl

Archiwum komentarzy
Tryb sortowania komentarzy:
 • ~Klientka banku : Do bylej klientki banku. Oj tak, tak. Pani tej poprzewracało sie w głowie. Sodówka uderzyła myslała ze jak została radną to wszystko jej bedzie można. Ja rowniez zostałam przez nią źle potraktowana. Ciesze sie z nie wygrala bo nie warto ufać tej Pani. Może w końcu za robote sie weźmie a nie jak potrzebuje coś od klienta to wydzwania a jak klient coś chce załatwić, coś potrzebuje to nawet w pracy nie ma dla niego czasu i udaje że nie wie o co chodzi.

  19:10, 11 listopada 2018, | odpowiedz
 • ~byla klienta banku : Nareszcie !!!! Ilez mozna tolerowac osobe co na 2 fronty dziala tu i tu usmiecha sie a swoje robi. Dobrze ze tą pania klamczuszke nie wybrali. Moze doceni co ma. Dla mnie miala czas jak cos chciale mi sprzedac w banku później nawet na ulicy nie poznawala. Taka prawda o niej.
  Super w koncu :)

  20:38, 10 listopada 2018, | odpowiedz
 • ~GOSIA : to jak przez pare tygodni wyglądał płot przy basenie to skandal! podparty jakimiś marnymi deskami! tamtędy chodzą dzieci a każdy wie ze nie chodzą one tylko po chodniku ale czesto ida trawą ciekawe co by było jakby sie taka część płotu zawaliła na kogoś. PP WSTYD POD WŁASNYM DOMEM ŻEBY TAKI BURDEL PRZEZ TYLE CZASU LEŻAŁ!

  13:25, 9 listopada 2018, | odpowiedz
 • ~Młody : Prawda jest taka że pana PP wybrali starsi ludzie tacy jak on...Młodzi już dawno wyjechali z Kępna, bo jakie tu sa perspektywy, pracować u meblarzy za miskę ryżu Reszta która została, pracuje u meblarzy, a po pracy przepija to co zarobi.

  17:52, 8 listopada 2018, | odpowiedz
 • ~Mati : Brawo Kępniacy daliście się kupić basenikiem podobnym jak w Ostrzeszowie, kinem kóre nie jest Kępna...30 lat czekania normalnie super wynik, oby was chociaz było stać na bilet na basen. Co do radnych jak widać średnia wieku 100lat :D Ale w sumie mnie to nie dziwi wszyscy normalnie myślocy młodzi ludzie już stad wyjechali.

  16:47, 8 listopada 2018, | odpowiedz
 • ~Radek : Matko jak ten Psikus wyglada na żywo :D Na bilbordach jakoś tak inaczej :)

  16:36, 8 listopada 2018, | odpowiedz
 • ~Do Obserwator : Jesteś chłopie nudny pisząc OSP. Widać ,że brakuje Ci argumentów a prawda jest taka ,że przed Burmistrzem i jego zastępą jest najwięcej ciastek na ogromnym talerzu a reszta radnych i inni mają malutkie talerzyczki.

  07:50, 8 listopada 2018, | odpowiedz

Więcej komentarzy