17 października 2021, 04:25

Teraz

Fakty

A A A

KĘPNO: Spore ograniczenia w ruchu

Kępiński Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kępnie, organizator: IV Kępińskiego Biegu Ulicznego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno informuje, że 1 maja 2017r. w godz. 11.30 - 14.00 wystąpią utrudnienia w ruchu ulicznym w Kępnie na następujących ulicach: Walki Młodych, Al. Marcinkowskiego, Broniewskiego, Wrocławska, Słoneczna, Wieniawskiego, Moniuszki, Nowowiejskiego, Kokocińskiego, Chełmońskiego, Potworowskiego, Spółdzielcza, Sikorskiego, Ks. Wawrzyniaka, Kościelna, Rynek, ul. Szkolną, Staszica wybiegnięcie zawodników na II pętlę tą samą trasą dalej po zakończeniu II pętli z Rynku ul. Warszawską, Lipową, Al. Marcinkowskiego dalej Walki Młodych powrót na metę przy hali KOSiR.

Policjanci, organizatorzy przy pomocy Straży Miejskiej oraz strażacy z OSP będą w wyznaczonych miejscach (skrzyżowań dróg) kierowali ruchem ulicznym, tak aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno uczestnikom biegu jak i publiczności. Poniżej mapa przedstawiająca ulice, które zostaną zamknięte na czas trwania Biegu.

Przypominamy także, że w związku z organizacją przedsięwzięcia "Majówka", w Rynku w dniach 1-2 maja będzie zmiana w organizacji ruchu. 

Dojazd do Rynku oraz miejsca parkingowe zostaną zamknięte od godz. 21.00 dnia 30 kwietnia do godz.24.00 dnia 2 maja od ulicy Kościuszki, Alei Marcinkowskiego oraz odcinek drogi biegnącej wzdłuż baru "Smakosz" i banku PKO. Dodatkowo dnia 1 maja od godz.16:00 do godz. 23:00 oraz 2 maja od godz. 18:00 do 24:00 będzie zamknięty pas ruchu na Rynku, równoległy do budynku PKO oraz wjazd na ul. Rynek od ul. Al. Marcinkowskiego.

Uprzejmie prosimy właścicieli pojazdów parkujących samochody w Rynku: na zachodniej ścianie (na przeciwko Urzędu MiG Kępno) oraz na północnej ścianie (wzdłuż Banku PKO) o przestawienie swoich samochodów w inne miejsce w dniu 30 kwietnia od godz. 08.00 w związku z montażem sceny.

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl

Archiwum komentarzy
Tryb sortowania komentarzy:
  • ~masakrejszyn : W głowie się nie mieści co się dzisiaj działo. Ruch był blokowany chyba na pół godziny przed pojawieniem się pierwszego uczestnika biegu. Brak jakiejkolwiek możliwości dojazdu do posesji znajdującej się 100m od blokady. Przy wlocie do miasta usłyszałem Proszę zostawić samochód i wrócić po niego za dwie godziny albo zawrócić. Skargi proszę do P. Burmistrza. Ruch powinien być blokowany na bieżąco!

    18:34, 1 maja 2017, | odpowiedz