14 lipca 2024, 07:23

Teraz

17°

Fakty

A A A

KĘPNO: Strażacy przekazali voucher zwycięzcy

PSP w Kępnie włączyła się w tegoroczną WOŚP. Aby zasilić konto Orkiestry wystawiła w tym roku na aukcję dzień służby w jednostce ratowniczo -gaśniczej w Kępnie. Dziś w Powiatowej Bibliotece Publicznej odbyło się oficjalne przekazanie vouchera zwycięzcy aukcji.


Kępińska Komenda włączyła się do tegorocznego grania WOŚP wystawiając na aukcji kilka przedmiotów. Jedną z nch był dzień w straży.


Umożliwiamy przez to wcielenie się  licytujących w rolę strażaka, żeby mogli zobaczyć jak to funkcjonuje u nas na co dzień i żeby zaprosić do nas i pokazać jak wygląda zmiana służby, jak funkcjonuje  Komenda nadzorowana przez kierownictwo. Dodatkowo na tegorocznej licytacji mieliśmy wystawiony nasz emblemat czyli znak, który identyfikuje naszą formację oraz przekazaliśmy kilka czujników tlenku węgla, które mam nadzieję, przydadzą się osobom, które wygrały licytację – mówi st.kapitan Paweł Michalski.


Dzień służby w kępińskiej jednostce wylicytował Marcin Łakomy, który dziś wraz z synem Krzysztofem odebrał z rąk strażaków voucher.
Licytowałem aukcję aby wesprzeć WOŚP, ponieważ zawsze włączam się Wielkie Granie Jurka Owsiaka a dodatkowo chciałem aby mój syn mógł skorzystać z takiego dnia w kępińskiej jednostce i zobaczyć jak wygląda służba od środka -  powiedział Marcin Łakomy.


 

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl