13 sierpnia 2022, 03:07

Teraz

18°

Fakty

A A A

KĘPNO: Trzy zabrane prawa jazdy

Trzy prawa jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h zatrzymali policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Kępnie w miniony wtorek.

23 sierpnia w Kierznie policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Kępnie zatrzymali do kontroli drogowej volvo, za kierownicą którego siedziała 30-latka z powiatu ostrzeszowskiego. Kobieta przekroczyła prędkość dopuszczalną na tym odcinku o ponad 50 km/h.

Tego samego dnia i w tym samym miejscu, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej forda. Kierowca forda, 35-latek z gm. Puszczykowo, przekroczył dopuszczalną prędkość o prawie 60 km/h.

Trzecim kierowcą, który tego dnia został zatrzymany do kontroli drogowej, był 51-letni mieszkaniec powiatu kaliskiego. Mężczyzna kierował citroenem i przekroczył dopuszczalną w obszarze zabudowanym prędkość o 55 km/h.

W powyższych sprawach, już wkrótce odpowiednie wnioski trafią do starostw powiatowych, a te wydają decyzje administracyjne związane z zatrzymaniem uprawnień do kierowania pojazdami na najbliższe 3 miesiące.

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl

Archiwum komentarzy
Tryb sortowania komentarzy:
  • ~mieszkaniec kierzna : tylko najpierw trzeba prawidłowo ustawić znaki. ciekawe w którym kierunku jechali ci PIRACI!!!

    09:17, 25 sierpnia 2016, | odpowiedz
  • ~mieszkaniec K : nareszcie ktoś z radarem w KIerznie . proponuje w godzinach 15,30 do18,00. Będzie wynik dwucyfrowy

    08:48, 25 sierpnia 2016, | odpowiedz
  • ~mieszkaniec Kierzna : Kierzno to nietypowa miejscowość ponieważ zgodnie z ustawionymi znakami ograniczenie prędkości w terenie zabudowanym obowiązuje tylko w jednym kierunku ; czyli jadąc od Ostrówca w kierunku Kierzna aż do Świby mamy teren zabudowany i ograniczenie prędkości do 50 kl . Jadąc odwrotnie od Świby przez Kierzno do Ostrówca brak jest znaków oznaczających teren zabudowany i tutaj możemy jechać 90 kilometrów na godzinę z wyjątkiem wiaduktu nad S-8 gdzie mamy ograniczenie do 50 kl...

    06:33, 25 sierpnia 2016, | odpowiedz