18 marca 2018, 20:18

Teraz

-10°

Fakty

A A A

KĘPNO: WOSP sztab gotowy na Wielki Jubileuszowy Finał

Kępiński Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gotowy na jubileuszowy 25 Finał Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W ostatnich tygodniach wrzało w kępińskim sztabie, charytatywna zbiórka wymaga dużo pracy i zaangażowania wielu wolontariuszy, ale życzliwości i wsparcia nie brakuje - mówił szef sztabu Wiesław Walas. Główna impreza odbędzie się w kępińskiej Hali Widowiskowo-Sportowej KOSiR, tutaj dla wszystkich czeka wiele atrakcji. Z imprezami ruszamy o godzinie 16-stej. W trakcie występów będą licytowane gadżety Orkiestry i wiele innych cennych przedmiotów przekazanych do sztabu. Przed halą nie zabraknie tradycyjnej grochówki tym razem w wydaniu – Wege. Kępińscy wolontariusze odwiedzili również Główny Sztab WOSP w Warszawie, gdzie wspólnie z Jurkiem Owsiakiem nagrali klip z zaproszeniem do Kępna.
Wolontariusze a będzie ich 190-ciu, pojawią się niemalże we wszystkich miejscowościach Powiatu Kępińskiego w: Kępnie, Opatowie, Siemianicach, Łęce Opatowskiej, Biadaszkach, Rakowie, Lipiu, Mikorzynie, Ostrówcu, Myjomicach, Kierznie, Tokarzewie, Świbie, Hanulinie, Rychtalu, Laskach, Perzowie, Baranowie, Grębaninie, Słupi pod Kępnem oraz w Perzowie, gdzie również odbędzie się Finał WOSP. Na antenie Radia SUD tradycyjnie licytowane będzie „Złote Serduszko WOSP” sponsorowane przez kępiński Spółdzielczy Bank Ludowy oraz złotnika Zenona Wróbla, który od wielu już lat jest autorem i wykonawcą projektu.
Przypomnijmy, każda złotówka z niedzielnej zbiórki 15 styczna, przeznaczona zostanie na pediatrię i godna opiekę seniorów.

W programie tegorocznego XXV Finału WOŚP:
16.00 – Rozpoczęcie: Chór Powiatowy
- Labrador Retriever – wspaniałe psy zbierające z Orkiestrą
- Festiwal Gier Planszowych
- Występy laureatów Powiatowego Konkursu Piosenki Dziecięceji Młodzieżowej
17.00 – pokaz sprzętu Ochotniczej Straży Pożarnej w Kępnie
- Występ zespołu muzycznego Co Z Tego
- Występ Klubu Tańca MADAR
- Występ Glam Dance Studio
- Występ Studia Tańca RETRO
- Występ Akademii Ruchu PASJA
- Występ Baranowskiego Studia Tańca
- Pokaz Akademii Sportu CHIKARA
- Pokaz STREET WORKOUT
20.00 - „Światełko do nieba”

Podczas imprezy:
- będą się odbywały licytacje gadżetów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz wejściówki na zajęcia fitnes i fitnes na trampolinach od Akademi Ruchu Pasja, pakiety na treningi indywidualne z elektrostymulacją mięśni, upominki poseł RP Andżeliki Możdżaniowskiej i poseł RP Bożeny Henczycy oraz Starosty Kępińskiego i Burmistrza MiG
- na falach Radia SUD będzie licytowane Kępińskie Złote Serduszko
- przed halą KOSIRu ciepła wegegrochówka

Autor: ireneusz.czechlowski@radiosud.pl

lubZaloguj się

Redakcja Radia SUD nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

 • ~Dawid: Wegegrochówka hahaha

  15:47, 14 stycznia
 • ~wyborca: I jeszcze jedno do zwolenników WOSP. Nie twierdzę ze sprzęt orkiestry nie uratował komuś życia ale weźcie pod uwagę ze jeśli NO przeznaczylaby wszystkie zebrane pieniądze na pomoc to tych uratowanych mogło być prawie 2 razy więcej!

  14:06, 15 stycznia 2017
 • ~wyborca: Czyli teraz kto nie wspiera WOSP niech nie korzysta z ich sprzetu-ok. Ale kto nie popiera PiSu niech nie korzysta Z 500+. Kto przeciwko reformie edukacji niech nie posyła dzieci do szkoły. Kto nie popiera zielonych niech nie oddycha. Ludzie zastanówcie się!!!

  14:01, 15 stycznia 2017
 • ~Zawadiaka: Grajcie jak najdłużej. Super inicjatywa. A przeciwnicy niech w szpitalu powiedzą, że nie chcą być diagnozowani sprzętem z WOŚP. Na pewno poziom usług będzie niższy. Sprzętu z Caritasu w kępińskim szpitalu nie zauważyłem.
  Pozdrawiam wolontariuszy.

  18:14, 14 stycznia 2017
 • ~osoba: To Jerzy Owsiak nie wykonał polecenia sądu.
  Zakolczykowani faceci w czerwonych spodniach bez żenady roszczą sobie prawo do kasy z puchy, a wszyscy inni mogą im skoczyć z sądem włącznie.

  17:43, 14 stycznia 2017
 • ~osoba: Nikt nie mówi o przydatności lub nieprzydatności jakiegokolwiek sprzętu
  ale o życiowym interesie człowieka, który publicznie stwierdził,
  że MA PRAWO do odsetek od lokat założonych ze środków zebranych ze zbiórki publicznej.
  Problem dotyczy elementarnej transparentności, a nie polityki. To sędzia, a nie polityk polecił udostępnienie dokumentacji księgowej.

  17:42, 14 stycznia 2017
 • ~wyborca: Do grajek-co jestes taki nerwowy.Zapytalem tylko grzecznie czy kazda zlotowka trafi na ten cel-jak pisze w artykule .Z rozliczen to nie wynika.osoba napisal(a) prawde o jawnym poparciu JO czarnych marsxow i o tym co mowil o eutanazji. Ja od kilku lat nie daje na WOSP.Mam chyba prawo A fakt ze tacy jak ty wspieraja WOSP ale pod warunkiem zeby z jej sprzetu nie korzystali ci co maja inne zdanie to chyba mija sie z celem.

  16:28, 13 stycznia 2017

Więcej komentarzy