20 stycznia 2021, 14:55

Teraz

Fakty

A A A

KĘPNO: Zadał koledze ciosy nożem

34-letni mężczyzna, czasowo przebywający na terenie Kępna, zaatakował nożem swojego o kilka lat młodszego kolegę, który w poważnym stanie trafił do szpitala w Kępnie. Nożownik został zatrzymany i przebywa w policyjnym areszcie.

W niedzielę, 22 sierpnia, w późnych godzinach wieczornych, na terenie Kępna doszło do groźnego zdarzenia. Mieszkańcy jednego z domów wezwali na pomoc policję, gdyż ich kolega został zaatakowany i dźgnięty nożem w brzuch. Zaatakował go kolega, wspólnie zamieszkujący z nim w pokoju. Do całego zdarzenia doszło po zakończeniu libacji alkoholowej, gdy obaj mężczyźni kładli się spać. - W pewnym momencie, z niewyjaśnionych przyczyn, wybuchła między nimi awantura i szamotanina. W jej trakcie 34-latek wbił nóż w brzuch 26-latkowi, a następnie ukrył narzędzie przestępstwa i położył się spać. 26-latkowi pomogli inni mieszkańcy domu. Został zabrany do szpitala. Zadane rany okazały się na tyle poważne, że wymagały interwencji chirurgicznej na stole operacyjnym - powiedziała Radiu SUD st. sierżant Anna Lubojańska, oficer prasowy KPP Kępno.

Patrol policji, który dotarł na miejsce zdarzenia zatrzymał napastnika, a także odnalazł ukryte narzędzie przestępstwa. Napastnik, w chwili zatrzymania miał około 3 promili alkoholu w wydychanym powietrzu. 26-letnia ofiara, była równie nietrzeźwa.34-latek wciąż przebywa w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty ciężkiego uszkodzenia ciała. Nie potrafił wyjaśnić swojego zachowania. Prokuratura Rejonowa skierowała także do Sądu Rejonowego wniosek o tymczasowe aresztowanie napastnika.

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl

Archiwum komentarzy
Tryb sortowania komentarzy:
 • ~Polis : MIeszkaniec jak by był nie legalnie to by nie trafił do szpitala .A okazuje się że był legalnie i był ubezpieczony .To za co ty się chcesz zabrać chyba za swój niepoprawny węch.Najlepiej jak byś pilnował swoich spraw i nie żył życiem drugich ludzi bo ci przybędzie wrzodów z tej żółci.

  14:59, 29 sierpnia 2016, | odpowiedz
 • ~szakal : @do Górka. Aza śmieci panowie przybyli legalnie też płacą

  11:15, 25 sierpnia 2016, | odpowiedz
 • ~mieszkaniec : Wpis Mieszkańca pisanego z wielkiej litery nie jest moim wpisem. Istotą dyskusji jest nieudolność starosty prowadzącą do zamknięcia szpitala. Legalność czy nielegalność pobytu Ukraińców w naszym mieście stanie się drugorzędna jeśli na jakikolwiek zabieg trzeba będzie jechać do sąsiedniego powiatu. Brawo Starosta za takie zarządzanie.

  11:09, 25 sierpnia 2016, | odpowiedz
 • ~Górka : Panie MIESZKANIEC obaj Panowie przebywali legalnie! Z kontekstu zdania wnioskuję, że do szkoły było pod górkę :)

  10:09, 25 sierpnia 2016, | odpowiedz
 • ~Mieszkaniec : Nie czasowo tylko nie legalnie mieszkajacy ponoc ukrainiec na osinskiej przy torach za budynkiem po prawej stronie wiadome u kogo jak ktos sie domysli tylko sie nikt za to nie wezmie w kepnie

  09:14, 25 sierpnia 2016, | odpowiedz
 • ~kierzniok : Bez bloku operacyjnego zamiast szpitala powiatowego starosta zafunduje nam powiatową umieralnie . Zostanie zlikwidowana większość oddziałów; SOR , chirurgia , oddział Ginekologiczno położniczy (bo która z pań zaryzykuje poród w szpitalu w którym niemożna w razie zagrożenia wykonać cesarki) . patrząc na to co wyprawia nasz starosta czas pomyśleć nad zmianą na tym fotelu ale to apel do radnych powiatowych . Jeśli mają wątpliwości niech zapoznają się z historią poprzed...

  07:58, 25 sierpnia 2016, | odpowiedz
 • ~Ricki : Podziekowac panci z psl w kepnie I jej nieudolnemu staroscie ktorego to sama wybrala

  07:30, 25 sierpnia 2016, | odpowiedz

Więcej komentarzy