11 czerwca 2026, 05:56

Teraz

11°

Fakty

A A A

KOBYLA GÓRA: Potrącenie na pasach

22 listopada po godzinie 9.00 na Placu Wiosny Ludów w Kobylej Górze doszło do potrącenia kobiety znajdującej się na przejściu dla pieszych. Według ustaleń Policji, sprawcą był 46-letni mieszkaniec Ostrzeszowa kierujący volkswagenem passatem. Mężczyzna nie zachował szczególnej ostrożności i potrącił przechodzącą "po pasach" 58-letnią mieszkankę gminy Kobyla Góra. Pokrzywdzona w wyniku potrącenia doznała ogólnych potłuczeń ciała. Przeprowadzone badanie wykazało, że kierowca był trzeźwy. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy i skierują przeciwko niemu wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Ostrzeszowie.

Źródło: KPP Ostrzeszów

Autor: lukasz.smiatacz@radiosud.pl