BARANÓW: Sobotnie koncerty na Muratorze
14 czerwca 2026, 09:47
Imieniny:Bazylego, Elizy, Justyny
Teraz
Jutro
Kolejny kierowca stracił prawo jazdy za rażące przekroczenie dozwolonej prędkości. 30-latek poruszający się Mazdą został zatrzymany przez funkcjonariuszy ruchu drogowego w środę (6 maja) około 14:00 w Doruchowie.
- Powodem kontroli było znaczne przekroczenie dozwolonej prędkości przez kierującego. - przekazała asp. sztabowa Magdalena Hańdziuk, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. - Jak ustalili policjanci, 30-letni mieszkaniec powiatu kępińskiego poruszał się poza obszarem zabudowanym z prędkością 134 km/h w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do 70 km/h. Oznacza to, że kierujący przekroczył dozwoloną prędkość aż o 64 km/h.
Poza zatrzymaniem prawa jazdy, mężczyzna został również ukarany mandatem, a także przypisano mu należną liczbę punktów karnych.
22:11
wczoraj
BARANÓW: Sobotnie koncerty na Muratorze
19:31
wczoraj
TRZCINICA: Jubileusz 65-lecia Koła Gospodyń Wiejskich
16:44
wczoraj
WIERUSZÓW: Trwa strażacki weekend w Wieruszowie
10:37
wczoraj
REGION: Zmarł Marek Długaszewski, były właściciel Cegielni Podzamcze oraz społecznik
09:54
wczoraj
BARANÓW: Kosmiczna, klubowa noc na Muratorze