16 grudnia 2019, 04:29

Teraz

Fakty

A A A

KONKURS: Informacja dla zwycięzców konkursu z czujnikami tlenku węgla

Komendy Powiatowe Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie, Ostrzeszowie oraz w Wieruszowie wraz ze Starostwami Powiatowymi poszczególnych powiatów organizują akcję prewencji społecznej, której celem jest propagowanie wiedzy z zakresu ochrony przeciwpożarowej, a tym samym zwiększenie bezpieczeństwa pożarowego mieszkańców powiatów kępińskiego, ostrzeszowskiego i wieruszowskiego. Akcja, choć organizowana od kilku lat na antenie Radia SUD, po raz pierwszy swoim zasięgiem obejmie aż trzy powiaty. Wszystko dzięki bardzo dobrej współpracy Komend Powiatowych PSP i Starostw powiatowych, które zakupiły łącznie prawie 300 czujników tlenku węgla. Na antenie Radia SUD czujki zostaną rozdysponowane wśród mieszkańców trzech powiatów. W ciągu dwóch tygodni tj. od 12.11.2019 r. do 21.11.2019 r. na antenie Radia Sud omawiane będą zagadnienia z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa pożarowego w obiektach mieszkalnych. Podczas tych audycji rozdawane będą czujniki tlenku węgla. 

TERMINY PRZEKAZANIA CZUJNIKÓW: (prosimy o posiadanie dowodu osobistego przy sobie, w razie nieobecności na spotkaniach prosimy o kontakt z poszczególnymi jednostkami PSP w celu ustalenia terminu odbioru):
POWIAT OSTRZESZOWSKI: poniedziałek 2 grudnia, godzina 14:00, sala sesyjna Starostwa Powiatowego w Ostrzeszowie, ul. Zamkowa 31. 
POWIAT WIERUSZOWSKI: wtorek 3 grudnia, godzina 14:30, Komenda PSP w Wieruszowie, ul. Bolesławiecka 10
POWIAT KĘPIŃSKI: środa 27 listopada, godzina 15:00, Komenda PSP w Kępnie, ul. Broniewskiego. 



LISTA ZWYCIĘZCÓW: (aktualizowana codziennie w dniu konkursu):
WTOREK 12.11 (powiat kępiński)
1. Maria Jerzyk, Grebanin
2. Ewa Mikos, Bralin
3. Agata Stępniak, Kepno
4. Emilia Cugier, Kępno
5. Daniel Otręba, Kliny
6. Adam Rybczyński, Domanin
7. Monika Gugała, Kepno
8. Urszula Stempin, Słupia pod Kępnem
9. Artur Piątek, Osiny
10. Wojtek Mikołajczyk, Piaski
11. Karolina Stasiewska, Olszowa
12. Karolina Mrugała, Kepno
13. Teresa Moś, Słupia p. Kępnem
14. Stefan Sroka, Kępno
15. Jan Waloszczyk, Kępno
16. Marcin Urbaniak, Mianowice
17. Beata Maćkowiak, Kepno
18. Małgorzata Kaniewska, Trzebień
19. Sylwester Góra, Mroczeń
20. Damian Stempniewicz, Kępno
21. Zbigniew Młynarczyk, Pustkowie Kierzeńskie
22. Dariusz Zimoch, Piotrówka
23. Martyna Radefeld, Kepno
24. Genowefa Kolenda, Trębaczów
25. Justyna Piskozub, Krążkowy
26. Rafał Derdak, Biadaszki
27. Łukasz Dirbach, Bralin
28. Natalia Kłobus, Krążkowy
29. Maciej Pliszka, Laski
30. Łukasz Pieczara, Kepno

ŚRODA 13.11 (powiat ostrzeszowski)
31. Alina Grondowa, Ostrzeszów
32. Wioleta Kołodziej, Zalesie
33. Katarzyna Nowak, Komorów
34. Michał Biel, Grabów nad Prosną
35. Leszek Kukuła, Skarydzew
36. Sławomir Grondowy, Ostrzeszów
37. Ewa Wierzowiecka, Szklarka Przygodzicka
38. Damian Jangas, Kraszewice
39. Marzena Ryster, Racławice
40. Urszula Spalona, Ostrzeszów
41. Jarosław Darasz, Ostrzeszów
42. Zenon Wilkus, Racławice
43. Stanisław Bierski, Jelenie
44. Angelika Zawierta, Ostrzeszów
45. Danuta Nowak, Komorów
46. Jakub Klimek, Ostrzeszów
47. Sławomir Jokiel, Ostrzeszów
48. Kamil Frankowski, Przedborów
49. Łukasz Dziekan, Ostrzeszów
50. Bartłomiej Dera, Potaśnia
51. Anna Janowska, Olszyna
52. Dominik Jabłoński, Myje
53. Krystyna Dziekan, Ostrzeszów
54. Paweł Gorgolewski, Ostrzeszów
55. Tomasz Szubert, Przedborow
56. Krzysztof Barański, Przedborów
57. Jan Dwernicki, Torzeniec
58. Iwona Prymas, Tokarzew
59. Zdzisław Kowalczyk, Ostrzeszów
60. Łukasz Barczok, Ostrzeszów
61. Magdalena Klain, Torzeniec
62. Jarosław Zawierta, Ostrzeszów
63. Anna Kucharczyk, Kobyla Góra
64. Katarzyna Sowa, Grabów nad Prosną
65. Iwona Staniszewska, Ostrzeszów
66. Gizela Faltyn, Ostrzeszów
67. Natalia Rzepecka, Ostrzeszów
68. Wioletta Frymus, Kobyla Góra
69. Beata Dymała, Doruchów
70. Marcin Marczak, Kaliszkowice Kaliskie
71. Magdalena Chmielinska, Kaliszkiwice Ołobockie
72. Malwina Kaczmarek, Przedborów
73. Andrzej Sztukowski, Olszyna
74. Małgorzata Domazer, Potaśnia
75. Katarzyna Nowak, Marydół
76. Urszula Bednarek, Ostrzeszow
77. Karolina Sroczyńska, Korpysy
78. Weronika Włodarczyk, Ostrzeszów
79. Monika Śniadek, Ostrzeszów
80. Maria Dzikowska, Korpysy

CZWARTEK 14.11 (powiat wieruszowski)
81. Renata Wróbel, Jutrków
82. Stanisław Tomczak Teklinów-Podzamcze
83. Małgorzata Józefowicz, Czastary
84. Irena Mania, Wieruszów
85. Dariusz Walczak, Osiek
86. Klemens Cierkosz, Żdżary
87. Wanda Pisula, Dobrydział
88. Marek Mikołajczyk, Wieruszów
89. Błażej Wróbel, Lubczyna
90. Agnieszka Stempien, Kolonia Osiek
91. Piotr Wiśniewski, Lubczyna
92. Karolina Nawrocka, Walichnowy
93. Tadeusz Kasprzak, Osiek
94. Barbara Płonka, Wyszanów
95. Lidia Wąsala, Mirków
96. Barbara Wełna, Wieruszów
97. Beata Kołtunowska, Mirków
98. Barbara Hącia, Wieruszów
99. Marek Sikora, Wieruszów
100. Marian Piotrowicz, Mieleszyn
101. Emanuel Gola, Wieruszów
102. Piotr Parnowski, Wieruszów
103. Irena Kaczmarek, Osowa
104. Janusz Długowski, Mieleszynek
105. Magdalena Hanuszkiewicz, Galewice

PIĄTEK 15.11 (powiat kępiński)
106. Zenon Tomicki, Rychtal
107. Danuta Skąpska, Słupia pod Kępnem
108. Ewa Lorenc, Piaski
109. Maciej Lesiak, Mikorzyn
110. Łukasz Czapla, Kępno
111. Damian Zimoch, Trzcinica
112. Justyna Peksa, Olszowa
113. Rafał Lorenc, Laski
114. Justyna Smardz, Mikorzyn
115. Mateusz Rak, Baranów
116. Andrzej Pisuła, Kępno
117. Krystian Hadryś, Ostrówiec
118. Aleksandra Walczak, Świba
119. Halina Jokiel, Łęka Opatowska
120. Arleta Brylak, Trzebień
121. Karolina Pałka, Kępno
122. Beata Maćkowiak, Kepno
123. Paweł Maciejewski, Świba
124. Marzena Rosowska, Kierzno
125. Renata Jerczyńska, Jankowy
126. Marek Gruszka, Kępno
127. Piotr Semba, Olszowa
128. Paweł Jabłoński, Opatowiec
129. Zdzisław Jerczyński, Kępno
130. Mirosława Górecka, Mechnice
131. Anna Guzenda, Słupia pod Kępnem
132. Marek Gabor, Krzyżowniki
133. Dawid Blabuś, Kliny
134. Natalia Drapiewska, Mechnice
135. Adam Biczysko, Krążkowy

PONIEDZIAŁEK 18.11 (powiat kępiński)
136. Sylwia Bieda, Świba
137. Małgorzata Bartczak, Łęka Opatowska
138. Damian Bielak, Trębaczów
139. Ryszard Juszczak, Kępno
140. Iwona Podejma, Laski
141. Damian Hełmiński, Nowa Wieś Książęca
142. Stefan Mikoś, Bralin
143. Natalia Janiszak, Kępno
144. Łukasz Grześkowiak, Bralin
145. Grzegorz Biczysko, Raków
146. Alina Jagieniak, Kępno
147. Mieczysław Gruszka, Mechnice
148. Ryszard Łuszczek, Świba
149. Władysław Oleś, Joanka
150. Stanisław Młynarczyk, Ostrówiec
151. Jacek Woś, Kępno
152. Małgorzata Gruszka, Szklarka Mielęcka
153. Łukasz Wiatrak, Opatów
154. Marta Kandybowicz, Świba
155. Piotr Taras, Opatów

WTOREK 19.11 (powiat ostrzeszowski)
156. Patrycja Zawadzka, Ostrzeszów
157. Maria Malak, Ostrzerzow
158. Ryszard Stoczkowski, Torzeniec
159. Anna Maciejewska, Komorów
160. Justyna Krzak, Doruchów
161. Adrian Bartkowiak, Rigaszyce
162. Daria Piaskowska, Jelenie
163. Patryk Cieśla, Przedborów
164. Piotr Dziergwa, Ostrzeszów
165. Aleksandra Bierska, Jelenie
166. Dariusz Pilarczyk, Torzeniec
167. Magdalena Wróbel, Doruchów
168. Małgorzata Kusińska, Korpysy
169. Paweł Skorski, Myje
170. Beata Mazurkiewicz, Olszyna
171. Janina Zawierta, Ostrzeszów
172. Donata Galkowska, Stara Kuznica
173. Grażyna Adamiec, Turze
174. Dawid Mencel, Turze
175. Wioleta Kołodziej, Zalesie
176. Katarzyna Gola, Skarydzew
177. Kamil Daszczyk, Kobyla Góra
178. Anna Janicka, Torzeniec
179. Kinga Kurzajewska, Ostrzeszów
180. Krystian Tateja, Doruchów
181. Piotr Kołlodziejczyk, Ostrzeszów
182. Krzysztof Maciejewski, Komorów
183. Robert Marek, Ostrzeszów
184. Daniel Moś, Ostrzeszów
185. Bożena Matyjak, Bobrowniki
186. Agnieszka Jakubowska, Książenice
187. Angelika Namysł, Doruchów

ŚRODA 20.11 (powiat wieruszowski)
188. Ewa Małolepsza, Wyszanów
189. Aleksandra Piotrowicz, Mieleszyn
190 Anna Błażejewska, Teklinów
191. Jarosław Walczak, Wyszanów
192. Mirosław Trzeciak, Jutrków
193. Karolina Nawrocka, Walichnowy
194 Rafał Otulakowski, Kuźnica Skakawska
195. Marek Kurzawa, Wieruszów
196. Elżbieta Synal, Mirków
197. Norbert Grzesiak, Bolesławiec
198. Małgorzata Owczarek, Żdżary
199. Jan Żłobiński, Teklinów
200. Natalia Bohomol, Wieruszów
201. Irena Fras, Wieruszów
202. Darek Nawrocki, Walichnowy
203. Karolina Puchalska, Sopel
204. Mariusz Małys, Galewice
205. Kamila Marczak, Wyszanów
206. Tadeusz Mielcarek, Teklinów Podzamcze
207. Bogdan Mora, Wieruszów
208. Anna Drzonkowska, Wieruszów
209. Justyna Lemanik, Dobrydział
210. Romana Kasprzak, Wieruszów
211. Wojciech Puchalski, Sopel
212. Agnieszka Marek, Osiek
213. Krystyna Wróbel, Mirków

CZWARTEK 21.11 (powiat kępiński)
214. Mariola Wittek, Kępno
215. Henryk Kuboszek, Pomiany
216. Beata Hanas, Kępno
217. Kasia Wittek, Kępno
218. Monika Olek, Raków
219. Martyna Ceglarek, Świba
220. Janina Mencel, Mikorzyn
221. Jerzy Walczak, Pustkowie Kierzeńskie
222. Karina Łodzińska, Ostrówiec
223. Magdalena Maciejewska, Świba
224. Adam Baciński, Świba
225. Krzysztof Kulawik, Bralin
226. Dominika Owczarek, Mechnice
227. Klaudyna Kaczmarczyk, Mikorzyn
228. Kamil Pyzałka, Świba
229. Adam Jokiel, Łęka Opatowska
230. Alina Grześkowiak, Bralin
231. Przemysław Żłobinski, Jankowy
232. Agnieszka Dyla, Łęka Opatowska
233. Teresa Bednarczyk, Świba
234. Arkadiusz Duchnik, Raków
235. Małgorzata Szmaja, Kępno
236. Maria Kaczmarczyk, Donaborów
237. Romka Trąpczyńska, Baranów
238. Karol Szymczak, Mianowice
239. Aneta Żłobinska, Słupia pod Kepnem
240. Wojciech Macioszczyk, Siemianice
241. Małgorzata Kaniewska, Trzebień
242. Małgorzata Cieślak, Bralin
243. Beata Fita, Kliny
244. Karolina Mrugała, Kępno


1. Administratorem danych osobowych jest Organizator: RADIO SUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, z siedzibą w Kępnie, al. Marcinkowskiego 12k, 63-600 Kępno, REGON: 362426164, NIP: 6192023766, numer KRS: 0000574279, Sąd Rejestrowy w Poznaniu, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY Wydział Gospodarczy KRS , dane kontaktowe: telefon 62 583 15 50 , adres email redakcja@radiosud.pl

2. Dane osobowe, będące przedmiotem przetwarzania obejmują:
a)numer telefonu,
b)dane osobowe Zwycięzców:
- imię i nazwisko,
- miejscowość zamieszkania

3. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie:
a) § 6 ust. 1 pkt b) RODO - w zakresie w jakim jest to niezbędne do wykonania umowy, której jest Pani/Pan stroną lub do podjęcia działań na Pani/Pana żądanie, przed zawarciem umowy - tj. do dokonania zgłoszenia do konkursu i udziału w konkursie (przy czym umową jest niniejszy Regulamin),
b) § 6 ust. 1 pkt f) RODO - w zakresie w jakim dotyczy to uzasadnionego interesu realizowanego przez Administratora, przy czym za działanie wykonywane w prawnie uzasadnionym interesie należy uznać przetwarzanie danych osobowych do celów marketingu bezpośredniego (promocji) oraz archiwizowanie dla celów dowodowych (w tym rozliczeniowych) danych przetwarzanych uprzednio na ww. podstawie. Pod pojęciem: "RODO" należy rozumieć Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

4. Dane osobowe przetwarzane są w celu:
a) przyjęcia zgłoszenia udziału w Konkursie,
b) wyboru Zwycięzcy,
c) weryfikacji osób uprawnionych do otrzymania nagrody,
d) wydania / przesłania / wypłaty nagrody,
e) rozpoznania ewentualnej reklamacji.

Dane osobowe przetwarzane będą także w celu:
f) marketingu własnych usług Administratora, tj. informowania uczestników Konkursu o nowych konkursach / loteriach / serwisach, których organizatorem jest / będzie Administrator,
g) archiwizacji danych i ich przechowywania dla celów dowodowych, w tym rozliczeniowych.

5. Uczestnik konkursu wysyłający smsa zgłoszeniowego wyraża zgodę na upublicznienie imienia i nazwiska oraz nazwy miejscowości zamieszkania. W tym zakresie przetwarzanie danych osobowych realizowane będzie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, na zasadach zawartych w zgodzie.

6. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

7. Dane osobowe - w zakresie, o którym mowa w ust. 3 pkt a) - przetwarzane będą przez okres przeprowadzania konkursu, wydania nagród, rozpoznania reklamacji i wykonania obowiązków podatkowych z tego wynikających. Dane osobowe - w zakresie dotyczącym marketingu bezpośredniego (promocji) usług Administratora, o którym mowa w ust. 3 lit. b) - przetwarzane będą przez okres pięciu (5) lat od daty ich pozyskania przez Administratora lub od daty, w której nastąpił ostatni kontakt z Administratorem ze strony osoby, której dane osobowe dotyczą; dane osobowe - w zakresie dotyczącym archiwizacji danych i ich przechowywania dla celów dowodowych, w tym rozliczeniowym (po zakończeniu Konkursu), o których mowa w ust. 3 lit. b) - przetwarzane będą do czasu upływu okresu ustawowego przedawnienia roszczeń wynikających z konkursu.

8. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do własnych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, jak również prawo do przeniesienia danych.

9. W przypadku uznania przez uprawnionego, iż przetwarzanie jego danych osobowych odbywa się w sposób niezgodny z obowiązującymi przepisami prawa, przysługuje mu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak podania danych osobowych uniemożliwi przyjęcie zgłoszenia do Konkursu lub udział w Konkursie lub przyznanie/wydanie/przesłanie nagrody lub rozpoznanie reklamacji.

11. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można kontaktować się z Administratorem pod adresem: redakcja@radiosud.pl.

12. Wszelkie reklamacje i zastrzeżenia dotyczące przebiegu akcji mogą być składane przez uczestników wyłącznie w formie pisemnej wraz ze szczegółowym uzasadnieniem, listem poleconym na adres siedziby Organizatora przez cały czas trwania akcji, jednakże nie później niż w terminie 14 dni od dnia ukończenia akcji. Reklamacje wpływające po powyższym terminie nie będą rozpatrywane. Złożone reklamacje będą rozpatrywane przez Organizatora niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 7 dni od daty otrzymania reklamacji. Zainteresowani zostaną powiadomieni o sposobie rozpatrzenia reklamacji listem poleconym najpóźniej w ciągu 7 dni od daty rozpatrzenia reklamacji. Decyzja Organizatora co do zgłoszonej reklamacji jest ostateczna.

13. Postanowienia końcowe
W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego (Dz. U. 1964, nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami). Wszelkie spory i roszczenia związane z Konkursem rozstrzygać będzie sąd powszechny właściwy dla siedziby Organizatora. Organizator zastrzega sobie prawo do nie wyemitowania konkursu w terminie i w czasie określonym w pkt. 10 regulaminu z przyczyn technicznych niezależnych od Organizatora.

Autor: