WIERUSZÓW: Wieruszowski Uniwersytet Trzeciego Wieku zakończył rok akademicki
18 czerwca 2026, 01:00
Imieniny:Elżbiety, Marka, Pauli
Teraz
Jutro
Kryminalni z Kępna zakończyli realizację sprawy, która miała swój początek w czerwcu bieżącego roku. Wtedy to na podstawie operacyjnych ustaleń policjantów prowadzących tę sprawę doszło do zatrzymania dwójki obywateli Ukrainy, mieszkających w powiecie kępińskim. 51-letnia kobieta i 34-letni mężczyzna byli podejrzewani przez kryminalnych o związki z przestępczością narkotykową. - Podczas przeprowadzonych do tej pory czynności policjanci zabezpieczyli przygotowane do sprzedaży narkotyki, wagi służące do porcjowania środków odurzających, pieniądze pochodzące z przestępstwa oraz wiele innych przedmiotów, które będą stanowić dowody w zakończonym postępowaniu - powiedziała Radiu SUD mł. asp. Anita Wylęga, oficer prasowa KPP Kępno.
Podczas przeszukania ich mieszkania, samochodów funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 2 kilogramy substancji psychotropowych oraz odurzających. 51-latce i 34-latkowi zostały przedstawione zarzuty za posiadanie znacznych ilości narkotyków, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Ponadto w czerwcu na wniosek Prokuratury Rejonowej w Kępnie sąd zastosował wobec mężczyzny i kobiety tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Sprawa cały czas jest rozwojowa.
11:17
wczoraj
WIERUSZÓW: Wieruszowski Uniwersytet Trzeciego Wieku zakończył rok akademicki
10:17
wczoraj
KUŹNICA SKAKAWSKA: Ruszają konsultacje społeczne w sprawie Podzamcza
10:15
wczoraj
OSTRZESZÓW: Próbowali uniknąć odsiadki. Nie udało się
09:55
wczoraj
BUKOWNICA: Nie zapanowała nad samochodem i doprowadziła do kolizji
09:41
wczoraj
KĘPNO: LO Sucharskiego najlepsze w finale XXXII Mistrzostw Pierwszej Pomocy