WIERUSZÓW: Darmowe przejazdy pociągami oraz mistrzostwa drezynowe
18 czerwca 2026, 13:47
Imieniny:Elżbiety, Marka, Pauli
Teraz
Jutro
Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji świadka kompletnie pijany kierowca toyoty trafił w ręce policjantów. W alkomat wydmuchał blisko 2 promile alkoholu. Za popełnione przestępstwo 50 -latek niebawem odpowie przed sądem.
Do obywatelskiego zatrzymania nietrzeźwego kierującego doszło w miniony poniedziałek, 10 listopada w Łęce Opatowskiej. Z relacji świadka wynikało, że pijany kierujący samochodem marki Toyota uderzył w znak drogowy i wpadł do rowu. - Bezpośrednio po otrzymaniu informacji dyżurny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Policji w Kępnie we wskazane w zgłoszeniu miejsce wysłał patrol. W toku prowadzonych czynności na miejscu policjanci potwierdzili, że kierującym był 50-latek mieszkaniec Wieruszowa, który został poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu - powiedziała Radiu SUD mł. asp. Anita Wylęga, oficer prasowa kępińskiej policji. Policyjny alkomat wskazał u 50-latka w wydychanym powietrzu stężenie blisko 2 promili alkoholu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Niebawem o jego losie zdecyduje sąd.
12:36
dzisiaj
WIERUSZÓW: Darmowe przejazdy pociągami oraz mistrzostwa drezynowe
11:09
dzisiaj
WIERUSZÓW: Profilaktyka przed wakacjami
11:17
wczoraj
WIERUSZÓW: Wieruszowski Uniwersytet Trzeciego Wieku zakończył rok akademicki
10:17
wczoraj
KUŹNICA SKAKAWSKA: Ruszają konsultacje społeczne w sprawie Podzamcza
10:15
wczoraj
OSTRZESZÓW: Próbowali uniknąć odsiadki. Nie udało się