26 stycznia 2021, 12:42

Teraz

Fakty

A A A

ŁĘKA OPATOWSKA: Wójt gratulował młodym strażakom

W sali widowiskowej Urzędu Gminy w Łęce Opatowskiej odbyło się spotkanie na które zostali zaproszeni reprezentanci młodzieżowych drużyn pożarniczych z OSP Biadaszki. Z młodymi strażakamiu spotkał się wójt gminy Adam Kopis.

Celem spotkania było złożenie podziękowań przez wójta dla drużyn, które zajęły III miejsce podczas IX Wojewódzkich Zawodów Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Włodarz gminy na ręce dowódców drużyn złożył podziękowania oraz gratulacje.

Bardzo się cieszę z Waszych osiągnięć, wysokie III miejsce to niewątpliwie ogromny sukces. Jestem dumny i wdzięczny, że godnie reprezentowaliście Gminę Łęka Opatowska rozsławiając jej imię w województwie wielkopolskim. Podziękowania należą się także całemu Zarządowi, który włożył wiele pracy i poświęcenia w Wasze przygotowanie. Życzę dalszych sukcesów i wytrwałości w dążeniu do celu -mówił wójt Kopis.

Miłym akcentem spotkania było przekazanie przez kapitanów MDP na racę Wójta Gminy pamiątkowej oznaki otrzymanej podczas zawodów. Spotkanie zakończono na wspólnych rozmowach i dyskusjach przy pysznym torcie.

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl