24 marca 2023, 20:05

Teraz

16°

Fakty

A A A

REKLAMA: Mieszkanie poniżej 40 m2 idealnie nadaje się pod wynajem

Chcesz zainwestować w nieruchomość bez ryzyka? Lokale poniżej 40 m2 są najczęściej i najszybciej wynajmowanymi mieszkaniami na rynku. W ofercie zostały 4 takie mieszkania w stanie deweloperskim z 2021 roku zlokalizowane na 4. piętrze (ostatnim) w budynku z windą.


Wszystkie mieszkania składają się z: korytarza, łazienki, osobnej sypialni, salonu z aneksem kuchennym (A.4.M4 i A.4.M6) lub salonu i kuchni jako dwa różne pomieszczenia (A.4.M2 i A.4.M7) oraz balkonu. Mieszkania o sygnaturach: A.4.M2 oraz A.4.M7 to lokale narożne, więc zapewniają bardzo dobre oświetlenie wszystkich pomieszczeń, spowodowane dużą ilością okien wychodzących na południe i wschód. Do mieszkania można dokupić samodzielny garaż o powierzchni 20,48 m2 z bramą marki Hormann i wewnętrznym wejściem do bloku i/lub zewnętrzne miejsce postojowe przed budynkiem.Mieszkania są w stanie deweloperskim, czyli „do wykończenia”. Posadzka to jastrych cementowy, na którym możesz położyć panele podłogowe, wykładziny, kafle, mozaikę parkietową i co tylko zechcesz. Do ścian można podejść w standardowy sposób: wyrównać gładzią i przygotować do malowania lub jeśli mieszkanie ma zostać wykończone w bardziej surowym stylu, wystarczy jedynie nanieść farbę. Lokale zostały wyposażone w instalacje: elektryczną o napięciu 230V, antenową i światłowodową, które umożliwiają odbiór telewizji naziemnej, satelitarnej, radiowej i kablowej oraz korzystanie z internetu. W każdym oknie oraz drzwiach balkonowych są zamontowane zewnętrzne rolety elektryczne, a parapety (bez wewnętrznych) zostały wykonane z 2 cm granitu. W każdym pomieszczeniu zostały zamontowane grzejniki – w pokojach panelowe, natomiast w łazience drabinkowy.


Skoro już mowa o ogrzewaniu, to do wszystkich mieszkań w bloku ciepło jest dostarczane z pieca gazowego umieszczonego w kotłowni na 4. piętrze. Dzięki takiemu rozwiązaniu, miejsce w łazience można w 100% wykorzystać zgodnie ze swoimi potrzebami. Wejście do bloku zostało zabezpieczone videodomofonem, który pozwala na podgląd głównych drzwi wejściowych z ekranu zamontowanego w każdym mieszkaniu. Dodatkowo, na terenie osiedla znajduje się stacja ładowania pojazdów elektrycznych.


Mieszkania znajdują się w bloku na Zielonym Osiedlu w Kępnie, które mieści się przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego. W razie dodatkowych pytań, uprzejmie służę pomocą.


Kontakt pod nr tel: 509-592-592 lub mailowy: biuro@kepno-zieloneosiedle.pl


 

Autor: redakcja@radiosud.pl