WIERUSZÓW: Darmowe przejazdy pociągami oraz mistrzostwa drezynowe
18 czerwca 2026, 14:02
Imieniny:Elżbiety, Marka, Pauli
Teraz
Jutro
23 lutego o godzinie 20:25 na ul. Grabowskiej w Mikstacie funkcjonariusze miejscowego Posterunku Policji zatrzymali do kontroli pojazd marki peugeot. Przeprowadzone czynności wykazały, że jego kierowca znajdował się pod wpływem środków odurzających.
- Zachowanie 26-letniego mieszkańca gminy Mikstat w trakcie kontroli wzbudziło u policjantów podejrzenie, że mężczyzna może znajdować się pod wpływem alkoholu lub środka odurzającego - mówi asp. sztabowa Magdalena Hańdziuk, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. - Przeprowadzona kontrola trzeźwości wskazała, że kierujący jest trzeźwy. Z uwagi na powyższe po przewiezieniu mężczyzny do ostrzeszowskiej komendy wykonano wobec niego test na obecność w organizmie środków ustawowo zabronionych z wynikiem pozytywnym.
Od kierującego pobrano również krew do badań, a po wykonanych wobec niego czynnościach został on zwolniony.
12:36
dzisiaj
WIERUSZÓW: Darmowe przejazdy pociągami oraz mistrzostwa drezynowe
11:09
dzisiaj
WIERUSZÓW: Profilaktyka przed wakacjami
11:17
wczoraj
WIERUSZÓW: Wieruszowski Uniwersytet Trzeciego Wieku zakończył rok akademicki
10:17
wczoraj
KUŹNICA SKAKAWSKA: Ruszają konsultacje społeczne w sprawie Podzamcza
10:15
wczoraj
OSTRZESZÓW: Próbowali uniknąć odsiadki. Nie udało się