WIERUSZÓW: Wieruszowski Uniwersytet Trzeciego Wieku zakończył rok akademicki
18 czerwca 2026, 00:24
Imieniny:Elżbiety, Marka, Pauli
Teraz
Jutro
Tradycją się już stało, ze w Filia Biblioteczna w Łęce Opatowskiej świętuje Dzień Pluszowego Misia. Tym razem zaproszonymi gośćmi były dzieci ze Żłobka w Łęce Opatowskiej razem z opiekunkami.
Spotkanie rozpoczęło się od wspólnej zabawy. Mianowicie od szukania misiów, które były pochowane w czytelni i wypożyczalni biblioteki. Wskazówką dla dzieci były ślady misiowych łapek, które były rozłożone po podłodze. Maluchy idąc po nich odnajdywały ukryte pluszaki. Ta zabawa wywołała u dzieci wiele emocji, a przede wszystkim uśmiechy na twarzy. Z znalezionymi misiami dzieci zajęły miejsca na matach i wspólnie z nimi wysłuchały bajki o Misiu Tulisiu pt.: „Kochamy Misia Tulisia” Davida Mellinga. Mali żłobkowicze mogli również obejrzeć sobie książki o misiach, które wzbudziły w dzieciach zainteresowanie. Dodatkową atrakcją zajęć była niespodzianka – słodka przekąska w kształcie misia. Dzieci były zachwycone. Podsumowaniem spotkania był wspólny „misiowy” taniec i wręczenie dyplomów Przyjaciela Pluszowego Misia.
Źródło: Filia Biblioteczna w Łęce Opatowskiej
11:17
wczoraj
WIERUSZÓW: Wieruszowski Uniwersytet Trzeciego Wieku zakończył rok akademicki
10:17
wczoraj
KUŹNICA SKAKAWSKA: Ruszają konsultacje społeczne w sprawie Podzamcza
10:15
wczoraj
OSTRZESZÓW: Próbowali uniknąć odsiadki. Nie udało się
09:55
wczoraj
BUKOWNICA: Nie zapanowała nad samochodem i doprowadziła do kolizji
09:41
wczoraj
KĘPNO: LO Sucharskiego najlepsze w finale XXXII Mistrzostw Pierwszej Pomocy