20 października 2018, 23:58

Teraz

Fakty

A A A

OSTRZESZÓW: Nastolatkowie "na haju"

21 kwietnia o godzinie 18:15 policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego zostali skierowani na ul. Kaliską w Ostrzeszowie. Była to reakcja na zgłoszenie przechodnia, który zwrócił uwagę dwóch nastolatków, którzy leżeli na trawniku i zachowywali się w nienaturalny sposób. Podczas podjętych czynności służbowych okazało się, że dwóch 15-latków, mieszkańców gm. Kobyla Góra, posiadało przy sobie 2 gramy marihuany i znajdowało się pod wpływem tego narkotyku. U chłopców znaleziono także szklane  lufki z wyraźnymi śladami okopcenia, co wskazywało na fakt, iż były użyte do palenia środka odurzającego. Nieletnich przekazano pod opiekę rodziców oraz dokonano przeszukania w miejscu ich zamieszkania. O dalszym losie 15-latków zdecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich.
Źródło: KPP Ostrzeszów

Autor: lukasz.smiatacz@radiosud.pl

lubZaloguj się

Redakcja Radia SUD nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Brak komentarzy.

radiosud.pl
23:58
UWAGA! Komentarze na portalu są wyłączone na cały czas trwania ciszy wyborczej, od północy w piątek do 21.00 w niedzielę.