14 czerwca 2026, 09:07

Teraz

14°

Fakty

A A A

ROGASZYCE: Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Jedna osoba w szpitalu

W niedzielę (10 maja) około 20:40 na skrzyżowaniu drogi gminnej z drogą krajową nr 11 w miejscowości Rogaszyce, doszło do zdarzenia z udziałem samochodów. 
- Policjanci na miejscu ustalili, że 20-letni mieszkaniec Ostrzeszowa, kierując pojazdem marki Saab, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, kierującemu pojazdem marki Renault, 55-letniemu obywatelowi Kolumbii – przekazała młodsza aspirant Eliza Rybczak z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. - W wyniku zdarzenia pasażer pojazdu marki Renault doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do Szpitala w Kępnie. 
Sprawcy zdarzenia zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie. 

Autor: lukasz.smiatacz@radiosud.pl