25 października 2020, 14:34

Teraz

15°

Fakty

A A A

NOWY OCHĘDZYN: Nie żyją dwie osoby

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym śmierć poniosły dwie osoby. Do zdarzenia doszło w niedzielę po godz. 16.00 w Nowym Ochędzynie w gminie Sokolniki.

Na miejscu cały czas pracują służby ratunkowe oraz policja. Z bardzo wstępnych informacji wynika, że mieszkaniec powiatu wieruszowskiego kierujący bmw zamierzał włączyć się do ruchu na drogę wojewódzką i prawdopodobnie nie zauważył jadącego w stronę Wielunia motocykla, którym podróżowało dwóch mężczyzn. Siła uderzenia była tak duża, że jednoślad został wyrzucony kilkadziesiąt metrów dalej, gdzie uderzył w płot jednej z posesji oraz stanął w płomieniach. Jedna osoba podróżująca motocyklem w momencie uderzenia wypadła na drugą stronę ulicy i chwilę później przejechał po niej bus wiozący pasażerów do Wrocławia.

Ciało jednego z poszkodowanych zostało zmasakrowane, drugi z mężczyzn był reanimowany, jednak również dla niego nie było ratunku.

Szczegóły zdarzenia są ustalane przez Policję. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR, ale odleciał pusty. Pozostałym osobom nie stało się nic poważnego.

Autor: