3 marca 2021, 13:01

Teraz

12°

Fakty

A A A

REGION: Nietrzeźwi na drogach

Kilku nietrzeźwych zatrzymali w ostatnich dniach na drogach policjanci z KPP w Kępnie. Zatrzymano takż kierowcę bez dokumentów.

15 sierpnia w Stogniewie patrol policji zatrzymał do kontroli drogowej 31-latka z gminy Łęka Opatowska. Mężczyzna kierował samochodem marki Daewoo mając w wydychanym powietrzu 1,2 promila alkoholu. Stracił uprawnienia do kierowania pojazdami. Teraz czeka go postępowanie karne.

15 sierpnia w Wygodzie Turkowskiej patrol policji zatrzymał do kontroli drogowej 25-letniego mężczyznę, mieszkańca gminy Perzów. 25-latek kierował oplem mając w wydychanym powietrzu 2,4 promila alkoholu. Teraz straci uprawnienia do kierowania pojazdami. Czekają go także wysokie grzywny finansowe.

15 sierpnia w Rychtalu patrol policji zatrzymał do kontroli drogowej samochód osobowy marki BMW, którym kierował 41- letni mieszkaniec Brzegu. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna decyzją administracyjną ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Postępowanie w jego sprawie prowadzi KPP Kępno.

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl