25 października 2020, 15:30

Teraz

15°

Fakty

A A A

REKLAMA: Nowa inwestycja mieszkaniowa

Krajobraz Kępna zmienia się dynamicznie. W zachodniej części miasta, przy granicy Kępna i Chojęcina, powstaje nowa inwestycja mieszkaniowo-usługowa o nazwie Osiedle Wille.


Postęp prac na placu budowy nowoczesnych bloków można obserwować na własne oczy. Dwa z czterech powstających budynków będą gotowe jeszcze w bieżącym roku, trzeci blok powstanie rok później, ostatni z nich w 2022 roku.

Osiedle Wille zaoferują mieszkańcom Kępna i okolic aż 71 lokali mieszkalnych, 5 lokali usługowych oraz 4 prestiżowe apartamenty typu penthaus. Dzięki różnorodnemu wachlarzowi metraży mieszkań (od 26 do 89 metrów kwadratowych) inwestycja odpowie na potrzeby zarówno ludzi młodych, jak i rodzin z dziećmi. Osiedle stanowić będzie zamknięty i bezpieczny kompleks z dedykowanymi miejscami parkingowymi.

Niewątpliwie jednym z kluczowych atutów "Willi" jest lokalizacja przy ul. Wrocławskiej 65. To dogodne miejsce, z którego w 5 minut można dojechać do ważnych punktów w mieście jak rynek, poczta, szpital czy basen, będąc jednocześnie bardzo blisko wyjazdu w stronę Wrocławia lub przez obwodnicę Kępna na powstającą drogę ekspresową S-11.

Na lokalnym rynku nieruchomości przedsięwzięcie wyróżnia się nowoczesnym designem i podwyższonym standardem mieszkaniowym. Na nabywców czekać będą bowiem mieszkania wyposażone w klimatyzowane salony, indywidualnie grzane mieszkania dwufunkcyjnymi piecami marki Viessmann, wszystkie okna wyposażone w rolety elektryczne, balkony ze szklanymi barierami czy zamontowane granitowe parapety. Dodatkowo w każdym z budynków znajdą się po 2 windy renomowanej marki Otis. 

Mieszkania w różnych wariantach są wciąż dostępne. Więcej informacji na temat Osiedla Wille znajdziesz na facebook'u:
https://www.facebook.com/osiedlewillekepno

Oraz na stronie internetowej:
https://osiedlewille.pl

Autor: witek.rybczynski@radiosud.pl