30 września 2020, 17:09

Teraz

15°

Fakty

A A A

OGŁOSZENIE: PCPR w Kępnie ogłasza nabór wniosków

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kępnie zachęca osoby niepełnosprawne z terenu powiatu kępińskiego do składania wniosków dot. pilotażowego programu "Aktywny Samorząd".
Pilotażowy program „Aktywny Samorząd” ma na celu wyeliminowanie lub zmniejszenie barier ograniczających uczestnictwo beneficjentów programu w życiu społecznym, zawodowym i w dostępie do edukacji. Od dnia 1 marca 2020 roku, uruchomiony został przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kępnie nabór wniosków w Module I i w Module II pilotażowego programu "Aktywny samorząd" w 2020 przez internet za pomocą Systemu Obsługi Wsparcia (SOW). Darmowy System SOW (sow.pfron.org.pl), za którego pośrednictwem można ubiegać się o dofinansowanie ze środków PFRON, dostępny jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
Jedyne, co jest potrzebne to:
- dostęp do Internetu,
- aktywne konto w Systemie SOW,
- posiadanie Profilu Zaufanego, który można potwierdzić w wielu instytucjach pożytku publicznego oraz on-line na stronach dziesięciu różnych banków.

Zainteresowani mogą również skorzystać z kreatora, który usprawnia proces składania wniosków.
Szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się z bezpłatną infolinią: 800 889 777 (czynną w dni robocze w godz. 9:00-17:00) oraz za pośrednictwem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kępnie - Pani Małgorzata Kunc, tel. 62 79 122 83, e-mail: malgorzata.kunc@pcpr.kepno.pl.


Autor: