16 grudnia 2018, 01:41

Teraz

-6°

Fakty

A A A

OPATÓW: Dachowanie osobówki

1 grudnia był bardzo pechowym dla kierowców dniem. Opady marznącego deszczu, jak co roku zaskoczyły drogowców i kierowców co skutkowało dużą ilością zdarzeń drogowych.

Do jednego z takich zdarzeń doszło po godzinie 17:00 w Opatowie.
- Kiedy strażacy dotarli na miejsce zastali samochód osobowy na dachu w rowie, na szczęście wszyscy podróżujący tym pojazdem, zdarzyło go opuścić o własnych siłach jeszcze przed przybyciem straży pożarnej - powiedział nam rzecznik prasowy PSP w Kępnie, kpt Jarosław Kucharzak.
Strażacy udzielili poszkodowanym kwalifikowanej pierwszej pomocy, a przybyły z zespołem ratownictwa medycznego lekarz, po przebadaniu osób biorących udział w zdarzeniu nie stwierdził potrzeby ich hospitalizacji.
fot. OSP Opatów

Autor: arek.skiba@radiosud.pl

lubZaloguj się

Redakcja Radia SUD nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

  • ~mieszkaniec: Zarządca drogi powinien odpowiadać za niezapewnienie bezpieczeństwa-posypanie. Pisanie, gadanie o tym, że kierowca nie dostosował prędkości do warunków to BZDURA! Nie ma takiej prędkości, która byłaby bezpieczna na lodowisku. Należałoby po prostu zatrzymać auto, a droga to trakt komunikacyjny, a nie parking.

    13:17, 9 grudnia
  • ~kierowca: Napiszcie ile kierowca tego auta dostał mandatu oraz jakie konsekwencje prawne grożą zarządcy drogi za niedopilnowanie jej posypania (komunikaty o deszczu i przymrozku podawano dużo wcześniej).

    19:48, 7 grudnia